VIDEO: Laika ziņu speciālists Toms Bricis ir pārliecināts, ka klimats ietekmē humora izjūtu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Uz jautājumu, vai klimats ietekmē humora izjūtu, laika ziņu speciālists Toms Bricis LTV Vecgada šovā atbild apstiprinoši un aicina mācīties no britiem, kuriem ir ļoti laba humora izjūta – "ja nepatīk laika apstākļi, pagaidi 5 minūtes, būs citi!".

Bricis ir pārliecināts, ka tas, ka pasaulē nav dzirdēts par latviešu labo humora izjūtu, ir tikai tāpēc, ka pārējā pasaule nezina latviešu valodu. Lai arī Toms Bricis apgalvo, ka latviešu ticējumos par laika apstākļiem zināma loģika ir, taču jāatceras, ka folklora tomēr ir mazliet māksla, tāpēc visam ticēt neiesaka.

Runājot par mīļāko Raimonda Paula dziesmu, Toms min dziesmu "Vētra nāk" – ja reiz vētra, kas nākusi no Atlantijas okeāna, tikusi garām britiem un skandināviem un nokļuvusi līdz mums, tad par to ir vērts dziedāt un pat gavilēt! 

LTV Vecgada šovs "Uz deju uzlūdz Raimonds Pauls"

Skanīgi aizvadīts vecais gads un dinamiski iedejots 2022. gads! Vecgada vakars Latvijas televīzijā pavadīts ar Maestro Raimonda Paula krāšņo šovu "Uz deju uzlūdz Raimonds Pauls!", kurā pie klavierēm bija pats Maestro, dziesmas izdziedāja un izdejoja spožākās Latvijas estrādes zvaigznes. Deju starplaikos vakara vadītāji Sanda Dejus un Lauris Subatnieks ļāvās Maestro izaicinājumam, aicinot uz dzirkstošām un smieklu pilnām sarunām viesus, lai meklētu atbildi uz jautājumu – kas notiek Latvijā ar humoru? 

LTV Vecgada šovs

Vairāk

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti