Rīta Panorāma

„Foo fighters” un „Jay-Z” uzņem rokenrola slavas zālē

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Cēsu bērni iedzied aicinājumu vecvecākiem nebīties no potes

VIDEO: Cēsu bērni iedzied aicinājumu vecvecākiem nebīties no potes

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lai veicinātu pandēmijas riskam visvairāk pakļauto iedzīvotāju daļu – seniorus – vakcinēties, tādā veidā atgriežoties ierastā dzīves ritmā, Cēsu popgrupa "Hey" iedziedājusi dziesmu "Čiks" ar aicinājumu vecvecāku paaudzei nebaidīties no potes, informēja Cēsu pašvaldības pārstāvji.

Dziesmas vārdu autore ir Inga Cipe, mūzikas autore – Ina Aizgale. Dziesma tapa, atsaucoties Cēsu novada pašvaldības aicinājumam izveidot motivējošu vēstījumu vecākās paaudzes uzrunāšanai.

Inga Cipe pastāstīja: "Ideja nāca no Lolitas Kokinas, paldies viņai par to! Uzreiz sekoja telefona zvans Inai Aizgalei, kura arī bija gatava sadarbībai. Sapratām, ka jāreaģē ātri, lai bērni var veiksmīgāk atgriezties skolās, pulciņos, lai arī pieaugušo dzīve atkal varētu ritēt normālu gaitu. Darbu veicām attālināti, Ina Aizgale radīja piecus, sešus mūzikas variantus, no kuriem izvēlējāmies vienu, ko nosūtījām bērniem mājās mācīties."

Kā akcentēja pašvaldības vakcinācijas projekta vadītāja Lolita Kokina, "esam pateicīgi visiem iesaistītajiem, autoriem, solistēm un viņu vecākiem par sirsnīgo galarezultātu". Pēc viņas teiktā, dziesmas mērķis būs sasniegts, ja kaut dažus seniorus šādi izdosies uzrunāt: "Mēs ceram un ticam, ka mērķauditoriju – vai nu tieši, vai caur bērniem, mazbērniem – šis vēstījums sasniegs."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti