Rīta Panorāma

Svētki kora pilī -Valsts Akadēmiskais koris «Latvija» dzied bērniem

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Skuteli

Vecgada vakarā Latvijas Televīzijā smīdinās Jānis Skutelis

Sagaidot Jauno gadu, Latvijas Televīzija piedāvās ar cieņu un smaidu atskatīties uz šī gada nozīmīgākajiem notikumiem kopā ar Jāni Skuteli raidījumā “Pusnakts šovs ar Jāni Skuteli. Vecgada speciālizlaidums”.

Par piedzīvoto politikā, teātrī, sportā, internetā, kino, Latvijas simtgadē, un, galu galā, to, kas “vispābā” noticis, izteiksies eksperti – Guntis Bojārs, Henrieta Verhoustinska, Dita Rietuma, Reinis Ošenieks, Kristiāns Bērziņš, Dita Rietuma, Pauls Timrots un Žigis, informēja Latvijas Televīzijā.

Nedēļas sākumā tika aizvadīts krāšņs svētku programmas ieraksts mūzikas namā “Daile”. Pie galdiņiem pasākumu vēroja sabiedrībā atpazīstami ļaudis – LTV šovu vadītāja Dagmāra Legante, Jaunā Rīgas teātra aktieris Kaspars Znotiņš, aktieru pāris Ģirts Liuziniks un Liene Sebre, modele Māra Sleja, grupa “Da Gamba” un daudzi citi. LTV skatītāji šovu varēs vērot 31. decembrī plkst. 21.05 LTV1 un "RePlay.lv".

Vecgada speciālizlaiduma skatītājus priecēs gan asprātīgās Skuteļa sarunas ar viesiem, gan muzikālie priekšnesumi šī gada lielāko hitu autoru izpildījumā. Uzstājās ansis un Kristīne Pāže, Ozols, grupas “Instrumenti” un “The Sound Poets”, Juris Kaukulis, Viņa un apvienība “Mazais princis”, savukārt simtgades Dziesmu un deju svētku noskaņās atgriezties palīdzēja jauktais koris “Anima”. Kā ierasts, Jāni Skuteli atbalstīs nenogurdināmā grupa “Dziļi violets” un neaizstājamais triecienžurnālists Ēriks Palkavnieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti