Uzvaru Eirovīzijā bukmeikeri prognozē Nīderlandei; Latvijai priekšpēdējā vieta

Mājaslapā, kas apkopo bukmeikeru likmes par dziesmu konkursu ''Eirovīzija 2019'', bukmeikeri prognozē Nīderlandes mākslinieka Dankana Lorensa un viņa dziesmas “Arcade” uzvaru. 

Saskaņā ar prognozēm, trijniekā ierindojas arī Krievijas mākslinieks Sergejs Lazarevs ar dziesmu “Scream” un Zviedrijas pārstāvis Džons Lundviks ar “Too Late for Love”. 

Savukārt Latvijas pārstāvjiem – grupai “Carousel” ar dziesmu “That Night” bukmeikeri paredz 40. jeb priekšpēdējo vietu. Lietuvas pārstāvi Juriju Vekļenko ar dziesmu “Run with the Lions” bukmeikeri ierindojuši 34. vietā, bet Igaunijas dziedātāju – Viktoru Kronu ar dziesmu “Storm” – 24. vietā. 

KONTEKSTS: 
Pirmais starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls Telavivā, Izraēlā, notiks 14. maijā, bet otrais – 16. maijā. Latvijas pārstāvji “The Carousel” uz skatuves kāps 16. maijā. 

Par iekļūšanu finālā viņiem būs jācīnās ar Šveici, Zviedriju, Īriju, Austriju, Moldovu, Rumāniju, Dāniju, Armēniju, Albāniju, Azerbaidžānu, Maķedoniju, Norvēģiju, Krieviju, Nīderlandi, Horvātiju, Lietuvu un Maltu.

Kopumā šī gada konkursā piedalīsies 42 valstis, no kurām 36 sacentīsies divos pusfinālos. Vieta finālā 18. maijā automātiski nodrošināta tā saucamajam “lielajam pieciniekam” – Francijai, Vācijai, Itālijai, Spānijai un Apvienotajai Karalistei, kā arī 2018. gada konkursa uzvarētājai Izraēlai.

Saistītie raksti
3 komentāri
Ina Aizgale (Kalniņa)
Nu žēl,ka tādas prognozes. Un tas notiek gadu pēc gada. Varbūt vajag nomainīt žūriju? Kaut ko vajag risināt un domāt savādāk!
Mārtiņš Narkevici
Redaktoram ieteiktie labojumi: Varēja rakstīt Igaunijas pārstāvis un lietuviešu dziedātājs, jo Igauniju pārstāv zviedru dziedātājs. Otrkārt, kopumā piedalīsies 41 valsts, jo Ukraina izstājās iekšējo problēmu dēļ. Kopumā mūs izgāza žūrija, lai gan tieši tai ir jācenšas aizsūtīt dziesmu kas ir nevis skaistākā, bet kas der šādam konkursam.
Anonīms lietotājs 18698
Iespējams, tas tāpēc, ka Latvijā žūrija bija ļoti, ļoti zemas kvalitātes un nevērtē spējas, bet lētumu un idiotismu
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti