«Supernova 2019» pusfinālisti grupa «Laika Upe» publicējusi otro singlu

Otrdien, 8. janvārī, “Supernova 2019” pusfinālisti – grupa “Laika Upe” publicējusi singlu “Listen To The Way That I Breathe”, informēja grupas pārstāvji. Grupā “Laika Upe” ir apvienojušies pieci jauni un talantīgi mūziķi ar mērķi sasniegt mūzikas virsotnes gan Latvijā, gan ārpus tās.

Katrs grupas dalībnieks ir ļoti atšķirīgs, un tieši tas vieno visus kopā un veido grupas harismu. Optimisms ir grupas devīze un ceļvedis turpmākajiem darbiem un sasniegumiem, un tieši mūzika ir veids, kā to sniegt arī klausītājiem. 2018. gada vasarā grupa publicēja savu pirmo singlu “Debess Puses” un turpina strādāt pie jaunām dziesmām.
 
Ar dziesmu “Listen To The Way That I Breathe” grupa “Laika Upe” ir iekļuvusi Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova 2019” pusfinālā, kas jau drīzumā būs skatāms kanālā “LTV1”. Jāatzīmē, ka "Supernova 2019" ir pirmais konkurss, kurā piedalās grupa savu divu gadu pastāvēšanas laikā. Dziesma stāsta par līdzcilvēku atbalstu, kas cilvēkam ir nepieciešams brīžos, kad moka vientulība, šaubas, bailes un dusmas. Līdzcilvēku atrašanās līdzās un īsts atbalsts grūtos dzīves brīžos stiprina ticību labajam un palīdz atgūt pārliecību, drosmi un mieru.

"Laika Upe" dziesma "Listen to the Way I Breathe"Laika Upe

   
  Dziesmas mūzikas autors ir Armands Varslavāns, kurš ir ģitārists grupās: “Laimas Muzykanti”, “In My Head”, “SunSuns” un “Evija Smagare”. Dziesmas teksta autore ir Annemarija Linka, kurai šis ir pirmais nopietnais veikums. Ieraksta producēšanā piedalījās Rūdolfs Iļķēns, Jānis Kalve un Kaspars Ansons. Dziesma ir klausāma “Spotify”, “Apple Music”, “iTunes”, “Google Play”, “Amazon”, “Deezer” un citos grupas mūzikas straumēšanas kanālos. Grupas dalībnieki: Guntis Nurža (vokāls), Jānis Pastars (ģitāra), Reinis Petrovičs (basģitāra), Atis Čamanis (taustiņi), Edgars Ansons-Tomsons (bungas).

  Ar grupas daiļradi var iepazīties vietnēs “Spotify”, “iTunes”, “Apple Music” un “Amazon”. 

  Saistītie raksti
  Izklaide
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti