Šova «Ko tu proti, Latvija?» pusfinālā iekļūst programmētājs-tamborētājs un akordeonists

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas Televīzijas talantu šovā "Ko tu proti, Latvija?" šonedēļ par žūrijas uzmanību sacentās mūziķi, dejotāji, daiļrunātāja, melodeklamētājs, kā arī programmētājs-tamborētājs. 19. marta raidījumā no astoņiem dalībniekiem vislielāko atzinību izpelnījās un vietas pusfinālā ieguva programmētājs-tamborētājs Kaspars Silavs un akordeonists Māris Balaško.

Talantu un brīvā laika pavadīšanas šovā “Ko tu proti, Latvija?” kopā ar vadītājām – interneta personību Betu Beidz un radio un televīzijas raidījumu vadītāju Sandu Dejus – skatītāji iepazīstas ar talantīgiem un iedvesmojošiem cilvēkiem – gan tādiem, kas savu prasmi izkopuši jau gadu gadiem, gan arī cilvēkiem, kas savu jauno aizraušanos atklājuši pavisam nesen.

Talantus vērtē “Ko tu proti, Latvija?” žūrija – cilvēki, kas dzīvē redzējuši gana daudz talantīgus un centīgus cilvēkus: LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, sudraba un bronzas medaļu ieguvēja, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš.

Astoņas sestdienas Beta Beidz un Sanda Dejus šovā meklēs spilgtākos talantus no spilgtākajiem, bet paši spilgtākie lielajā finālšovā “Ko tu proti, Latvija?” stāsies pretī visskarbākajai žūrijai – televīzijas skatītājiem, jo tieši skatītāju balsojums noteiks, kurš būs uzvarētājs un saņems galveno balvu – 1000 eiro savu prasmju attīstīšanai.

Pirmajā šovā vietas pusfinālā izcīnīja jaunā dziedātāja Beate Megija Baranovska un "drag queen" māksliniece KNTY, bet 19. marta raidījumā noskaidroti nākamie pusfinālisti.

Žūrijas atzinību izpelnās programmētājs-tamborētājs un akordeonists

Otrajā “Ko tu proti, Latvija?” šovā piedalījās astoņi talanti un lielāko žūrijas atzinību izpelnījās programmētājs-tamborētājs Kaspars Silavs un akordeonists Māris Balaško.

Kaspars Silavs tamborēt sāka septiņu gadu vecumā, iedvesmu gūstot no krāsainajiem dzijas kamoliem, ko mamma izmantoja adīšanai. Viņš teic, ka savas prasmes neuzskata par īpašu talantu, jo lelles tamborē daudzi, tomēr Kaspars ir izkopis savu īpašo stilu, tamborējot unikālus mošķīšus. Šovā Kaspars iepazīstināja ar sevis uztamborētajām lellēm un demonstrēja, kā top sarkanais “Ugunīgais fēnikss”. Pusfinālā Kaspars sola vēl citus pārsteigumus: “Es varu stāstīt stāstus par lellēm, leģendas, teikas, varu spēlēt leļļu teātri, varu pats kļūt par lelli!”

Māris Balaško aizraujas ar mūziku, izvēle spēlēt akordeonu savulaik bijusi tēva nopelns. Mūziķis sapņo par uzstāšanos Vemblija vai Buenosairesas "River Plate" stadionā, priekšnesums kopā ar vijolnieci Vanesu Meju būtu viņa sapņu piepildījums. Šovam pieteicies, lai parādītu, ko prot, un objektīvāk paskatītos pats uz sevi, kā arī lauztu stereotipu, ka akordeonu var spēlēt tikai zaļumballēs.

Otrajā atlases raidījumā piedalījās arī dziedātāja Elija Velduma, daiļrunātāja Khushi Malhotra, melodeklamētājs Paulis Kalniņš, dejotāja Annija Glaudāne, vokālā studija "Rasa", māksliniece Lena Applebaum.

Par raidījumu

"Ko tu proti, Latvija?" atlases raidījumos un pusfinālos dalībniekus vērtēs tikai žūrija: LTV ziņu vadītāja Ilze Dobele, sudraba un bronzas medaļu ieguvēja, paravieglatlēte Diāna Dadzīte, ģitārists un komponists Mārcis Auziņš. Savukārt fināla tiešraidē 30. aprīlī uzvarētāju balsojumā noteiks tikai skatītāji. 

Kopā notiks pieci atlases raidījumi, katrā piedalīsies septiņi līdz astoņi dalībnieki. No katras atlases kārtas pusfinālā iekļūs divi dalībnieki. Katrā pusfinālā piedalīsies pieci dalībnieki, no kuriem divi labākie iekļūs finālā. 

Viens no četriem "Ko tu proti, Latvija?" finālistiem, kurš saņems vislielāko skatītāju atbalstu, iegūs galveno balvu – 1000 eiro savu prasmju attīstīšanai.

"Ko tu proti, Latvija?" – no 12. marta sestdienās pulksten 21.05 LTV1 un REplay.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti