Seriālam «Divi vienā» piepulcēsies Ainārs Ančevskis un Inga Alsiņa-Lasmane

Latvijas Televīzijas seriāla “Divi vienā” aktieru saimei no nākamās nedēļas piepulcēsies Ainārs Ančevskis, bet kopā ar citiem aktieriem beidzot kadrā ienāks arī Inga Alsiņa-Lasmane, kura līdz šim seriāla skatītājus priecējusi tikai caur videozvaniem, informēja Latvijas Televīzijas pārstāvji.

Ainārs Ančevskis pēc pirmajām aizvadītajām dienām uzņemšanas laukumā atzīst – pieredze ar kameru noder vienmēr, bet seriāla komanda priecājas, ka Ainārs filmēšanas laukumā ienes jaunas emocijas. Producente Baiba Saleniece stāsta, ka Ainārs lieliski uzlabo noskaņojumu visiem laukumā esošajiem: “Pēc katras nofilmētās epizodes un režisores “stop” Ainārs ir savā jautrajā elementā un draiskojas! Vienaldzīgo tiešām nav, un viņš spēj sasmīdināt jebkuru.”

Inga Alsiņa-Lasmane toties priecājas par iespēju saspēlēties ar Aināru, jo leģendārajā LTV seriālā “Likteņa līdumnieki” viņš spēlēja Ingas varones mūža vīrieti.

“Šī man ir ļoti patīkama atkalsatikšanās ar Aināru. Ir ļoti viegli strādāt, ja partneris jau zināms,” stāsta Inga. Runājot par to, kāda ir sajūta, beidzot kārtīgi ienākot spēles laukumā un ar pārējiem varoņiem situācijas vairs neizspēlējot tikai caur planšetes ekrānu, Inga teic, ka pati jūtas labi un tēlojumā nekas daudz nemainās. “Tikai vajadzīgs pamatīgāks grims,” viņa smej.

Šobrīd savā starpā kārtīgi saspēlējies arī pārējais aktieru kolektīvs. Līga Zeļģe, kura seriālā atveido Aneti, arī priecājas par Aināra ienākšanu seriāla kolektīvā. “Lai arī mēs abi strādājam vienā teātrī, es uz skatuves esmu bijusi tikai Aināra māte,” smejas Līga. “Uz skatuves nav nācies ar viņu izspēlēt tādus seriāla cienīgus attiecību līkločus, tāpēc tagad man ir tiešām interesanti,” saglabādama intrigu par tālākajiem notikumiem, stāsta Līga.

Ančevska atveidotais Uldis ir arhitekts. Viņš ir pieradis būt noteicējs un necieš, ja viņa brīvība tiek ierobežota. Uldis nav prognozējams un īpaši nekavējas teikt to, ko domā. Anglijā abi ar sievu Ievu, kuru atveido Inga Alsiņa, nokļuvuši, jo ģimenei nācies ņemt ātros kredītus, kad Uldis Latvijā zaudējis darbu. Anglijā Uldis atradis labi atalgotu būvuzņēmēja darbu, taču Ieva piepelnījusies kā istabene. Abi tur aizkavējušies uz 10 gadiem, taču, kad darba apstākļi abiem kļūst neizturami, viņi nolemj atgriezties Latvijā. Lēnām sāk atklāties pagātnes noslēpumi un, izrādās, arī Uldi un Aneti kaut kas vieno...

Pirmās sērijas ar jaunajiem varoņiem – jau 13. un 14. novembrī. Seriāls “Divi vienā” Latvijas Televīzijas ēterā no otrdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.00, LTV1.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti