Sācies balsojums par līdzdalības akcijas #Staromājās gaismas objektiem

Sācies balsojums par gaismas festivāla “Staro Rīga” līdzdalības akcijas #Staromājās gaismas objektiem, informēja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienībā.

Nobalsot par sev tīkamāko gaismas objektu līdz 24. novembra pulksten 22.00 ikviens var festivāla mājaslapā, kur izvietota gaismas objektu izlase, ko ar tēmturi #staromajas sociālo mediju tīklos publicēja gan privātpersonas, gan dažādas iestādes.

Rezultāti tiks paziņoti 25. novembrī festivāla mājaslapā un sociālo mediju profilos.

Līdzdalības akcija #Staromājās norisinājās no 16. līdz 22. novembrim, kad gaismas festivāla “Staro Rīga” organizētāji visus Latvijas iedzīvotājus, ieskaitot arī iestāžu un uzņēmumu darbiniekus, aicināja savos sociālo mediju profilos izvietot pašu veidoto gaismas noformējumu fotogrāfijas vai videomateriālus, izmantojot tēmturi #staromajas. Akcijas mentori ir mākslinieki Helēna Heinrihsone, Katrīna Neiburga, Kristians Brekte, Kristaps Ancāns un Miķelis Mūrnieks.

“Festivāla organizētāju vārdā varu izteikt vislielāko pateicību akcijas dalībniekiem un reizē sajūsmu par viņu atsaucību un izdomu,” sacīja festivāla “Staro Rīga” mākslinieciskā vadītāja Diāna Čivle. “Akcijai ar tēmturi #staromājās sociālajos tīklos pievienojās gan iestādes ar savu ēku izgaismojumu valsts svētku laikā, gan individuāli cilvēki ar dažādiem pašdarinātiem gaismas objektiem un noformējumiem, turklāt ne tikai no Rīgas. Gaisma un starošana mūs visus vieno šajā tumšajā gada laikā. Šķiet, ka šāda akcija ne tikai šodienas ierobežoto iespēju apstākļos, bet arī turpmāk var būt daļa no festivāla “Staro Rīga” un ir lielisks veids, kā stiprināt kopīgo gaišo svētku sajūtu ar patriotiskām pašizpausmēm.”

Gaismas festivāla “Staro Rīga” organizatori cer uz epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos un tikšanos ar visiem klātienē gaismas festivālā jau janvāra beigās.

Festivāls “Staro Rīga” no ierastajiem novembra vidus datumiem pārcelts uz Latvijas simtgades programmas noslēgumu 2021. gadā no 27. līdz 30. janvārim. Plašāka informācija par festivālu jau drīzumā būs atrodama festivāla mājaslapā, kā arī “Staro Rīga” sociālo mediju profilos “Facebook” un “Instagram”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti