Pieci.lv dīdžeju skola meklē talantīgus jauniešus

Latvijas Radio 5 - pieci.lv izsludina konkursu 15 līdz 19 gadus veciem jauniešiem, kuri vēlas kopā ar pieci.lv dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Martu Grigali, Aleksi Vilciņu, Karmenu Stepanovu un Lindu Samsonovu apgūt radio dīdžeja prasmes. Praktisko meistarklašu ietvaros jaunieši varēs izmēģināt spēkus radio raidījumu veidošanā un vadīšanā, uzzināt daudz jauna par radio aizkulisēm, kā arī darboties īpašā pop-up interneta radio. 

„Kurš gan cits audzinās jauno DJ paaudzi, ja ne mēs paši, –

esam uzkrājuši zināmu pieredzes bagāžu, ar kuru labprāt dalāmies. Tā būs forša saspēle, kur jaunieši apgūs dīdžejošanas prasmes, bet mēs savukārt  dabūsim jaunus impulsus, jo tieši mācoties visvairāk var eksperimentēt, mēģināt, kļūdīties. Tā  rodas vislabākās un radošākās idejas. Mēs tiešām ceram ieinteresēt jauniešus mūzikā, medijos un, iespējams, iegūt pat jaunu kolēģi,” par DJ skolu saka pieci.lv ētera personība Toms Grēviņš.

DJ skolas nodarbības notiks reizi nedēļā no 16. septembra līdz 27. oktobrim Latvijas Radio Multimediju studijā. Nodarbības vadīs pieci.lv ētera personības Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš, Marta Grigale, Aleksis Vilciņš, Linda Samsonova, un Karmena Stepanova. DJ skolā varēs mācīties ne vairāk kā seši audzēkņi. Konkursa nolikums paredz, ka pieteikties var arī DJ dueti, trio vai ansambļi.

DJ skolas dalībniekiem katru nedēļu būs iespēja veidot stundu garu pārraidi, kuras formātu, tematus un mūziku izvēlēsies topošie dīdžeji.

Pieteikumu dalībai DJ skolā  var iesniegt līdz 11. septembrim, uz e-pasta adresi [email protected] atsūtot īsu aprakstu par to, ko vēlētos darīt pieci.lv ēterā stundas garumā. Klāt jāpievieno arī īss balss paraugs audio faila formātā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti