Pēc divu gadu pārtraukuma koncertsēriju izziņo grupa «Labvēlīgais tips»

Pēc divu gadu pārtraukuma grupa “Labvēlīgais tips” šoruden būs redzama un dzirdama visā Latvijā koncertsērijā "= I A =", informēja grupas pārstāvji.  

“Daudziem, protams, rodas jautājums: “Kāpēc tāds nosaukums?” Varētu atbildēt ar frāzi no padomju kino klasikas: “Lai neviens nenojaustu”,” viņi komentēja.

Kā atklāja grupas pārstāvji, tas būs koncerts divos cēlienos, un paredzēts šāds vakara plāns: pirmajā daļā tiks piedāvāts “sit-down” šovs jeb sēdizrāde – “Labvēlīgā tipa” dziesmas neierastā un jaunā skanējumā, tad 20 minūtes bufetes priekiem; koncerta otrajā daļā –   “Hands-up jeb rokas augšā” – ballīte tiem, kas atgriezušies no bufetes pauzes. Protams, būs arī pirmatskaņojumi un “Labvēlīgā tipa” klasika.

“Starp citu, savas karjeras laikā pirmo reizi uzstāsimies VEF Kultūras pilī. Tā būs sava veida atgriešanās, jo, kā zināms, savulaik Fredis jeb Andris Freidenfelds ir strādājis leģendārajā rūpnīcā VEF,” piebilda grupas menedžeris Ģirts Lūsis.

Grupa tūrē dosies savā tradicionālajā sastāvā: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Grupas jubilejas šovi notiks:

5.oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors”

12.oktobrī Jelgavas Kultūras namā

13.oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”

18.oktobrī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”

19.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

26.oktobrī Valmieras Kultūras centrā

1.novembrī VEF Kultūras pilī

2.novembrī VEF Kultūras pilī

3.novembrī VEF Kultūras pilī

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti