Latvijas-Ukrainas seriāls «Markuss» 10. oktobrī nonāks pie skatītājiem

No 10. oktobra Latvijas skatītāju vērtējumam tiks nodots pirmais Latvijas-Ukrainas kopražojuma seriāls “Markuss”, aktieru ansamblī Latviju pārstāvot Rihardam Leperam, Agnesei Cīrulei, vienpadsmit gadus jaunajam Aleksandram Neikenam un citiem. Bērnu nolaupīšana, izmeklēšana, noziedznieku saaustas shēmas un pāri tam visam – savstarpējo attiecību līkloči un mīlestība, to visu skatītājiem sola “Markuss”, paziņojumā medijiem informē pārstāvji.

"Astoņu sēriju krimināldrāmas “Markuss” centrā ir skolotāja Polīna (atveido Jevgēnija Rozanova), kuras dzīvē notikusi šausminoša traģēdija. Pirms pieciem gadiem viņas mazais dēls Marks (rīdzinieks Aleksandrs Neikens) pazuda tieši no bērnudārza. Tagad, televīzijas sižetā no Rīgas viņa nejauši pamana savu dēlu, kurš nu tiek dēvēts par Markusu. Par spīti atbildīgo iestāžu bezdarbībai, Polīna atsāk sava dēla meklēšanu, šoreiz kopā ar bijušā izlūkošanas aģentūras darbinieka Denisa Denisova (Kirils Rubcovs) palīdzību.

Izmeklējot zēna pazušanu, viņi atklāj noziedzīga grupējuma darbību, un viņu ceļi aizved uz Rīgu, kur dzīvo Markuss ar saviem audžuvecākiem – Lidiju (Agnese Cīrule) un Rihardu (Rihards Lepers). Vai Markuss atpazīs savu bioloģisko māti? Vai zēnam maz ir iespēja būt laimīgam, ja viņu mīl un grib paturēt divas ģimenes? Un cik bīstama izvērtīsies noziedznieku saaustā shēma?" teikts seriāla aprakstā.

Seriāla veidotāji sola, ka Riharda Lepera atveidotais tēls seriāla gaitā, ne tikai savai mīļotajai sievai, bet arī skatītājiem sagādās negaidītu rakstura pavērsienu. Tomēr Lepers vērš uzmanību uz kādu viņam un tēlam kopīgu raksturojumu – absolūtu mīlestību pret savu ģimeni. “Savā tēlā es saliku visas emocijas no tā, kāds tēvs es gribētu būt. Viennozīmīgi ģimene man nozīmē pilnīgi visu." 

Seriālā skatītāji redzēs arī citus latviešu aktierus - Daini Grūbi, Vili Daudziņu, Ivaru Auziņu, Tomu Liepājnieku un Janu Herbsti.

Oriģinālscenārija krimināldrāmu veido “Helio Media” kopā ar Ukrainas vadošo televīzijas kanālu “Ukraina”. Seriāla stāsta idejas autors ir Igors Volkovs (Игорь Волков), scenārija autori: Ļera Kolegajeva (Лера Колегаева) un Vladimirs Skiba (Владимир Скиба), režisors – Antons Azarovs (Антон Азаров).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti