Jūlijā Siguldā ar koncertu atgriežas LP

2. jūlijā gleznaino Siguldas pilsdrupu ieskautajā estrādē ar koncertu atgriežas LP jeb Laura Pergolici, informēja koncerta rīkotāji. 

Sākot ar vieglām balādēm un nebēdnīgu svilpošanu un beidzot ar rokmūzikas aizsmakumu un caururbjošām falseta augstienēm – tik daudzpusīgs un šķietami viegli izmantojams ir viņas balss materiāls. Bija nepieciešami mazāk kā divi gadi, lai šī augumā miniatūrā, bet ar fenomenālu balsi apveltītā dziedātāja kļūtu par nozīmīgas Latvijas sabiedrības daļas dvēseļu radinieci. 

Par to liecina gan sajūsminātās atsauksmes pēc pirmā LP koncerta “Arēnā Rīga”, gan jo īpaši pēc pēdējās tikšanās Siguldā pagājušajā vasarā. Līdz ar to LP koncerts Latvijas vasaras pilnbriedā kļūst par jauku tradīciju.  

Plaši iepazīta ar superhitu “Lost On You” (straumēta vismaz 500 milj. reižu un “Youtube” vietnē videoklips vērots gandrīz 250 miljpnus reižu), tagad Pergolici dziesmu kontu papildinājusi ar nu jau piekto pilnapjoma albumu “Heart To Mouth”. LP stāsta, ka to tā nosaukusi, jo brīdī, kad viņa nākusi klajā ar savām melodijām, jutusi "[..] tiešu saikni starp sirdi un muti. Vai tās ir bēdīgākas dziesmas vai lielas himnas, tās visas nāk no vienas un tās pašas vietas."

Jaunā albuma vārdā nodēvēta visa turneja, līdz ar to koncertprogrammā papildus jau labi pazīstamajiem hitiem “Lost On You”, “Muddy Waters”, “Strange”, “When We're High”, “Other People”, “Tightrope” u.c. izskanēs arī jaunie “Girls Go Wild”, “Shaken”, “Specia”l un “Recovery”. 

Jautāta par savu saikni ar skatītājiem, LP paskaidro: “Man visi mani klausītāji ir viena liela ģimene. Kad ieraugi degošas acis un saproti, ka tava mūzika iekļūst tajās, tās ir ar neko nesalīdzināmas sajūtas, īsts brīnums! Un es saprotu, ka maniem faniem absolūti vienalga, kā izskatos, cik veca esmu, galvenais ir tas, ka viņi iedziļinās dziesmās un saņem to vēstījumu, ko vēlos viņiem nodot. Mīlestība mūs vieno.” 

Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu serviss” tīklā no pirmdienas, 12. aprīļa, plkst. 10.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti