Izraēla nosaka rekordaugstas biļešu cenas Eirovīzijas konkursam

Šī gada Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa rīkotājs Izraēla otrdien atklājis pasākuma biļešu cenas, un tās ir rekordaugstas.

Lētākās fināla biļešu cenas ir 1150 šekeļi (280 eiro), bet dārgākās VIP biļetes maksā 2000 šekeļus (488 eiro), paziņoja Izraēlas sabiedriskā raidorganizācija "Kan", kas pārraidīs konkursu.

Pagājušajā gadā, kad Eirovīzija notika Portugāles galvaspilsētā Lisabonā, biļešu cenas finālam svārstījās no 35 eiro līdz 299 eiro.

Pusfināliem biļetes maksās no 750 līdz 1250 šekeļiem (183 līdz 305 eiro), pusfinālu mēģinājumiem - no 250 līdz 1000 šekeļiem (61 līdz 244 eiro), bet fināla mēģinājumiem - no 500 līdz 1250 šekeļiem (122 līdz 305 eiro).

Eirovīzijas preses pārstāve Izraēlā nesniedza komentārus par biļešu augstajām cenām.

Augsto cenu iemesls varētu būt dārgā dzīvošanas maksa Izraēlā un strīds starp valdību un "Kan" par pasākuma finansēšanu.

Kā vēsta Izraēlas mediji, valdība ir atteikusies piešķirt papildu naudu sabiedriskajai raidorganizācijai Eirovīzijas rīkošanai, taču piekritusi piešķirt 70 miljonu šekeļu (17 miljonu eiro) aizdevumu. "Kan" būs jāizmanto savs budžets pārējo izdevumu segšanai.

Biļešu tirdzniecības uzsākšanas datums vēl nav paziņots.

Pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Izraēlas dziedātāja Neta Barzilaja ar rotaļīgu dziesmu "Toy", kas nozīmē, ka šogad konkurss notiks Izraēlā.

Septembrī organizatori paziņoja, ka konkurss notiks Telavivā, lai gan Izraēlas valdība sākotnēji uzstāja, lai konkurss notiek Jeruzalemē. Taču pēc ASV lēmuma atzīt Jeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu un reakciju, ko izraisīja šis lēmums, valdība atteicās no šīs idejas, baidoties no iespējamā pasākuma boikota.

Latviju Eirovīzijā šogad pārstāvēs duets "Carousel" ar dziesmu "That Night".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti