Interneta tiešraidē būs skatāma komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde «Kā to ņem»

Trešdien, 1. aprīlī, – visā pasaulē svinamajā joku dienā – pulksten 20.30 sāksies interneta tiešraide no kultūras nama “Wiktorija”. Šoreiz tajā būs skatāma komiķa Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “Kā to ņem”, medijus informē kultūras nama pārstāvji.

Komiķis šajā izrādē centīsies nolikt malā savu viedokli un uz dzīves situācijām, parādībām un attiecībām paskatīsies no dažādiem skatupunktiem, uzsver pasākuma rīkotāji, atzīmējot arī, ka stāvizrādes formāts paliek nemainīgs – “viens komiķis, viens mikrofons, viena ar pusi stunda smieklu, absurda un trāpīgu novērojumu.”

“Maz jau pasaulē ir to lietu, kas būtu izteikti pareizas vai nepareizas, gudras vai stulbas. Kas vienam melns, otram balts – kā to ņem. Mēģināšu saprast, kā uz pasauli, situācijām, lietām un vietām skatos ne tikai es, bet citas paaudzes, citi cilvēki. Man liekas, jo vairāk izproti citus cilvēkus, jo vieglāk varētu būt dalīt pasauli ar viņiem,” izrādes nosaukumu skaidro izrādes autors un izpildītājs Rūdolfs Kugrēns. Komiķis sola izrādes materiālu papildināt arī ar svaigākajiem jokiem par šī brīža situāciju.

Rūdolfs Kugrēns ir aktīvs “stand-up” apvienības “Comedy Latvia” biedrs, pasākumu un raidījumu vadītājs. Šobrīd vada sporta raidījumu “Ūdenszeļļi”.

Kugrēns plašāku atpazīstamību guvis arī kā viens no komiķiem, kas tradicionāli veido “Politiķu cepienu” sarunu festivālā “Lampa”.

Stāvizrāde "Kā to ņem" savu pirmizrādi piedzīvoja 2019. gada 30. decembrī, un kopš tā brīža to Rīgā un citur Latvijā to noskatījušies gandrīz 2000 skatītāju.

“Līdz šim mūsu realizētie pasākumi interneta tiešraidē – grupas “Līvi” koncerts un Goda teātra izrāde “Bļitka” – apliecinājuši, ka šis ir veids, kā turpināt piedāvāt ļaudīm kultūru un izklaidi apstākļos, kad kultūras nama durvis apmeklētājiem ir slēgtas”, par projektu ”Straumē” stāsta kultūras nama “Wiktorija” radošā komanda.

Katram pircējam, kurš iegādāsies biļeti vietnē bezrindas.lv, tiks nosūtīta pieeja tiešraidei. Tādējādi izrādi par vienas biļetes cenu varēs vērot visi tie, kuri atrodas vienkopus – vienā dzīvesvietā.

Pasākuma rīkotāji uzsver, ka notikuma vietā, kultūras namā “Wiktorija” atradīsies tikai izrādes dalībnieki, filmētāji un tehniskais personāls, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti