Grupa «Kris & Oz» - «Supernova 2018» dalībnieks

Par vienu no "Supernova 2018” dalībniekiem izvēlēta grupa "Kris & Oz" ar dziesmu “Morning Flight”. Dziesmas autori ir Artūrs Osipovs, Kristīne Morina, Kristīne Sisējeva un Aleksandrs Solovjovs.

Stāsta centrā ir cilvēks. Parasts cilvēks, tāds pats kā mēs ar Jums. Kādu dienu viņš saprot, ka pārāk ilgi atrodas rutīnas, negatīvu emociju, problēmu un nevajadzīgas informācijas apmaiņas slazdā. Ka viņš vairs neatceras, kad bijis laimīgs, kad bijis viņš pats un bijis savu vēlmju kapteinis. Pēc iekšējās sirds sauciena, viņš pieņem lēmumu nopirkt biļeti uz pirmo reisu un aizlidot kaut kur uz citu pasaules malu, meklējot jauno "es" un laimi.

Par izpildītāju

Grupa uzsāka savu radošo darbību 2013.gadā Rīgā un to dibināja Artūrs kopā ar Kristīni. Kopīgi sastrādājoties ar pastāvīgo producentu Aleksandru Solovjovu, grupa nepārtraukti strādā pie dziesmu ierakstīšanas.

2016.gadā tika izlaists pirmais mini albums "Image of you". Kopā ar vizuālo mākslinieku Kristīnu Sisejevu tajā pašā gadā tika prezentēts klips dziesmai "If only I could". Katru gadu grupa regulāri uzstājas dažādos pasākumos, kā arī paši organizē koncertus.

Šobrīd darbs pie jauno dziesmu ierakstīšanas nākamajam albumam tiek pabeigts.

Vairāk par grupu:

https://www.facebook.com/kris.and.oz/

https://www.instagram.com/krisandoz/

https://twitter.com/krisandoz

https://www.youtube.com/channel/UCbNX-cFDK8Ri9DIHTDnV-Og

https://open.spotify.com/artist/2dMAoDeOXaoQZJ8r9EIcfU?si=4NrvJRz9Rm2TDPKX70aETg

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti