FOTO: «Carousel» aizvadījuši otro mēģinājumu, gatavojoties Eirovīzijai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Šodien Telavivā grupa “Carousel” aizvadījusi otro mēģinājumu, gatavojoties 42. starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Turpinot darbu pie dziesmas “That Night” priekšnesuma, īpaša uzmanība tika pievērsta kameru darbam un gaismu šovam, lai TV tiešraidē viss izdotos tieši tā, kā iecerēts. Skatuves priekšnesumu Latvijas dziesmai starptautiskajā konkursā šogad veido divi producenti un režisori no Zviedrijas – Rennijs Miro un Filips Adamo.

Eirovīzijas 1. pusfināls LTV1 būs skatāms 14. maijā pulksten 22.00, bet 2. pusfināls ar Latvijas pārstāvju “Carousel” uzstāšanos – 16. maijā pulksten 22.00.

Pirms konkursa dziesmu priekšnesumi tiek parādīti TV ekrānos un tos pirmo reizi ierauga starptautiskā žūrija; katrai dalībvalstij mēģinājumos tiek dotas aptuveni 40 minūtes laika, lai trīs reizes izmēģinātu savu skatuves priekšnesumu un ar Eirovīzijas TV producentu komandu apspriestu nepieciešamās izmaiņas, uzlabojumus un tamlīdzīgi. Pēc mēģinājuma “Carousel” piedalījās preses konferencē, kā arī sniedza individuālās intervijas dažādu valstu medijiem.  

15. maijā, dienu pirms sava pusfināla, Latvijas pārstāvji aizvadīs vēl divus ģenerālmēģinājumus. Otro no tiem trešdienas vakarā vērtēs starptautiskā žūrija, kuras sastāvā ir mūzikas industrijas eksperti no 41 dalībvalsts. Šīs žūrijas balsojums dos 50% no kopējā punktu skaita. Pēc tam 16. maijā sekos vēl tikai viens ģenerālmēģinājums, kurā “Carousel” varēs sagatavoties svarīgajam startam vērienīgākajā TV tiešraidē pasaulē.

Latvijas pārstāvjiem 16. maijā būs jākonkurē ar Šveices, Albānijas, Zviedrijas, Azerbaidžānas, Īrijas, Austrijas, Moldovas, Maķedonijas, Norvēģijas, Krievijas, Nīderlandes, Rumānijas, Horvātijas, Dānijas, Armēnijas, Lietuvas un Maltas pārstāvjiem.

Mūziķu skatuves tērpi šogad tapuši sadarbībā ar Latvijas dizaineri Līgu Bangu.

Priekšnesuma laikā uz skatuves būs redzama tikai grupa “Carousel” – soliste Sabīne Žuga, ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Mareks Logins, taču “That Night” izpildīšanā piedalās arī bekvokālistes Zane Biķe-Slišāne un Annemarija Moiseja. Tāpat Latvijas komandā strādā skaņu režisors Aleksandrs Volks, kurš palīdzējis tapt arī “Carousel” drīzumā gaidāmajam debijas EP albumam.

Latvijas delegācijas gaitām Izraēlā var sekot līdzi Latvijas Televīzijas un konkursa “Supernova” sociālo tīklu kontos, kā arī tiešsaistes dienasgrāmatā.

Noklausies, ar kādu dziesmu Latvija tiek pārstāvēta Eirovīzijā: 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti