Rīta Panorāma

Saruna ar veselības ministru Danielu Pavļutu

Rīta Panorāma

«Microsoft» un «Volkswagen» izstrādās autonomo auto vadības sistēmu

Samanta Tīna gatavojas Eirovīzijai tam īpaši veltītā raidījumu ciklā

Ceļš uz Eirovīziju. Saruna ar Samantu Tīnu

Samanta Tīna pašlaik gatavojas pārstāvēt Latviju Roterdamā plānotajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. 2020. gada konkurss tika atcelts, bet nacionālo valstu izvirzītie dziedātāji var piedalīties šī gada konkursā. Tiesa, dziesmai ir jābūt citai. Un tās tapšanas aizkulisēs ielūkoties, kā arī sekot līdzi skatuves tērpa un šova tapšanai varēs arī Latvijas Televīzijas skatītāji – jau šovakar sāksies raidījumu cikls „Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu”.

Samanta Tīna LTV raidījumā "Rīta Panorāma" atzina, ka darba ir pilnas rokas: “Uzdevums tiešām bija ļoti, ļoti grūts, jo, grozies kā gribi, tomēr visi gaidīs kaut ko līdzīgu vai vēl pat trakāku un pārsteidzošāku par iepriekšējā gada dziesmu. Mēs tiešām domājām, ka ir jāiet pilnīgi krass ceļš un jātaisa kaut kas pilnīgi atšķirīgs, bet par to es vēl jums neko nestāstīšu, to jūs redzēsiet raidījumā. Es esmu dzirdējusi no saviem kolēģiem un skatuves partneriem, kas arī piedalīsies priekšnesumā, – šī dziesma esot labāk atmiņā paliekoša.”

Mūziķe atzina, ka laika vairs nav daudz un šobrīd tiek strādāts ar vokālo pedagogu, tiek gatavoti tērpi un šovs. Viņa atklāja, ka, iespējams, kāda spilgta nianse būs saglabāta arī no pagājušā gada.

Raidījums “Kā uzvarēt Eirovīzijā? Samantas Tīnas ceļš uz Roterdamu” LTV ēterā un Replay.lv būs vērojams piektdienu vakaros pulksten 21.00 no 12.februāra, savukārt dziesmas pirmatskaņojums gaidāms 12. martā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti