Rīta Panorāma

Devīto gadu skatāmas «Latvijas kods. Latvija šodien» dokumentālās filmas

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Bolīvijā ar krāšņu parādi sāk gatavoties Ziemassvētkiem

Bolīvijā ar krāšņu parādi sāk gatavoties Ziemassvētkiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ziemassvētkiem jau gatavojas Dienvidamerikas valstī Bolīvijā. Tur Lapasas pilsētā aizritējusi krāšņa parāde – arī ar Ziemassvētku vecīšiem.

Zaļas un ar rotājumiem izkrāšņotas eglītes, koši sarkani Ziemassvētku vecīši – gaidot svētkus, simtiem cilvēku devās krāšņā parādē pa Bolīvijas pilsētas Lapasas centrālajām ielām. Īpaši ģimenēm ar bērniem bija prieks skatīti parādi pēc tam, kad tā pērn tika atcelta pandēmijas dēļ.

Parādes vērotāja Vanesa Kalisala atzina: "Tā ir skaista sajūta, jo īpaši bērniem, jo Ziemassvētki ir paredzēti, lai viņi tos varētu baudīt kopā ar ģimeni un saviem draugiem. Esmu laimīga atkal redzēt Ziemassvētku parādi, jo pagājušajā gadā mums bija lokdauns."

Parādi bija sapulcējušies vērot daudz cilvēku, un daudzi tajā piedalījās paši. "Esmu ļoti iepriecināta, jo tas ir veids, kā uzjautrināt mūs, gan vecākus, gan bērnus, un dot cerību, ka pandēmija drīz beigsies," uzsvēra parādes vērotāja Janeta Mamani.

Par Ziemassvētku parādi neapšaubām priecīgi bija arī vietējie tirgotāji, kuru veikaliņi izvietoti gar Lapasas centrālo ielu.

Vietējās varas iestādes atļāva pasākuma norisi ar noteikumu, ka visi parādes dalībnieki ir vakcinēti pret Covid-19.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti