Rīta Panorāma

Skype intervija ar Arti Pabriku

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

ASV mākslinieki aicina cīnīties pret koronavīrusu

ASV aktieri un mākslinieki kampaņā aicina cilvēkus palikt mājās

Daudzi pazīstami amerikāņu radošo profesiju pārstāvji iesaistījušies kampaņā pret koronavīrusa epidēmiju. Viņi aicina cilvēkus palikt mājās, mazgāt rokas un ievērot citus profilakses pasākumus.

Piemēram, aktieris Roberts De Niro aicinājis: “Mums visiem jāpaliek mājās. Mums visiem jāaptur šī vīrusa izplatīšanās, un mēs to varam izdarīt vienīgi kopā. Tas jādara, ne tikai lai pasargātu sevi, bet arī lai aizsargātu citus un visus seniorus, kurus jūs mīlat. Lūdzu. - Es tevi vēroju!”

Projekta iniciators ir Ņujorkas štata gubernators Endrjū Kuomo, un tajā iesaistījās arī vairāki citi aktieri, tai skaitā Denijs DeVito. Slavenais komiķis līdzīgā uzrunā īpaši vērsās pie jauniešiem, aicināja viņus palikt mājas un šādā veidā pasargāt visapdraudētāko cilvēku grupu – seniorus. Vienlaikus dažādas aktivitātes īsteno arī mūziķi un mākslinieki.

Kāds grafiti mākslinieks mainījis darbības virzienu un izvieto pilsētā uzrakstus ar aicinājumu cilvēkiem mazgāt rokas un nepamest savus mājokļus. “DeGrupo” mediju pārstāvjiem norādīja, ka centies saglabāt pozitīvu dzīves uztveri, taču inficēto skaits pieaug, un brīžiem pārņem bezpalīdzība sajūta. Arī daļā viņu paziņu neievērojot stingros profilakses pasākumus. 

Ņujorkas štatā līdz šim brīdim inficēti vairāk nekā 21 tūkstotis cilvēku un konstatēti 157 nāves gadījumi. Štata teritorijā dzīvo gandrīz trešā daļa no visiem ASV ar Covid-19 saslimušajiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti