Ar bezmaksas koncertiem desmito jubileju Cēsīs svinēs «Fonoklubs»

Cēsu “Fonoklubs” ar diviem bezmaksas koncertiem un virkni dīdžeju atzīmēs savu apaļo desmito jubileju. 12.un 13.oktobrī viesus priecēs Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, kā arī grupa “Riga Reggae”.

Desmito gadu tiks saglabāta tradīcija, oktobra pirmajā pusē atzīmējot “Fonokluba” dzimšanas dienu, informēja kluba pārstāvji. Pirmajā vakarā par ballīti visiem gādās grupa “Riga Reggae”, kā arī “Fonokluba” komanda: DJ Winamp, Mārtiņš Pavasaris, DidzisKO, Reinis Reķis, diskotēka “Šmārcis piedāvā…”, Dāvis Bush un Jānis Vīksna.

Sestdienas, 13. oktobra, vakarā par muzikālo noformējumu gādās Roberts Gobziņš un “Resnie putni”, kā arī dīdžejs Uldis Rudaks.

“Šajā nedēļas nogalē mums ir svarīgi, lai muzikālais noformējums atbilstu tam, ko uzskatām par kluba konceptu. Tāpēc esam priecīgi, ka uzstāties piekrita mūziķi, kurus uzskatām par saviem draugiem, turklāt Uldis Rudaks otrajā vakarā ieturēs “Fonoklubam” raksturīgo rokmūzikas formātu,” pastāstīja programmas direktors Marts Sildniks.

Nakts lokāls. Attēls ilustratīvs.

Abus vakarus ieeja klubā būs bez maksas, savukārt darba laiks tiks pagarināts līdz pieciem rītā.

“Fonoklubs” tika dibināts 2007. gadā, taču pirmo gadu tas nelielas koncertzāles formātā eksistēja Cēsu kultūras namā, kas vēlāk tika renovēts un nu ir pazīstams kā Vidzemes koncertzāle “Cēsis”.

Pirms 10 gadiem 24. oktobrī savas durvis “Fonoklubs” vēra, atrodoties pašreizējās telpās Rīgas ielā 47. Pirmajā publiskajā koncertā tolaik uzstājās grupas “Preternatural”, “Synodic” un “Consumed”. Kopš tā laika “Fono” ir rīkojis neskaitāmas ballītes un koncertus, kuru skaitā arī mūzikas festivāls “Fono Cēsis”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti