Alekss Silvers prezentē «Supernovai» radītās dziesmas «Fireworks» videoklipu

Dziedātāju Aleksu Silveru iepazinām laikā, kad viņš darbojās duetā Alekss Silvers un Liera Šteina. Duetam izjūkot, dziedātājs uzsāka solokarjeru un nu piedalās konkursā “Supernova 2019”. Mūziķis radījis dziesmas “Fireworks” videoklipu.

Šajā vasarā Alekss Silvers pārstāvēja Latviju vērienīgajā dziesmu konkursā “Slāvu Bazārs”, un, pateicoties dziedātāja veikumam, Latvija pēc vairāku gadu pauzes atkal iekļuva konkursa finālā, vēstīja mūziķa pārstāvji. Kāpēc lai tāpat nenotiktu ar Eirovīziju?

Eirovīzijas nacionālajā atlasē Alekss startēs ar dziedātājas Aminatas sarakstīto dziesmu “Fireworks”.

Alekss priecājas, ka viņa dziesmas autore ir tieši Aminata, jo populāro dziedātāju viņš uzskata par vienu no retajām dziesmu autorēm, kura saprot, kas ir populārs popmūzikā, kādai jābūt skaņai un dziesmas formai.

Lielu lomu dziesmas tapšanā spēlēja arī mūzikas producents Kaspars Ansons, pateicoties kura aranžijai, “Fireworks” iemantoja ierakstā dzirdamo formu.

“Katram no mums bijušas attiecības, kad cilvēks, kuru tu mīli, līdz galam nesaprot, kāpēc viņam vai viņai ir vajadzīgas attiecības. Tu turpini gaidīt, kad starp jums būs emociju “salūts”. Gaidi līdz pēdējam brīdim, kad, varbūt, nav jau jēgas gaidīt? Tāda ir dzīve un dzīves pieredze,” par dziesmu stāsta Alekss.

“Fireworks” uzfilmēts astoņu stundu laikā, filmēts neapsildāmā paviljonā, tāpēc mākslinieki nav vilkuši laiku garumā, bet čakli strādājuši, lai nepavadītu lieku minūti aukstumā.

Videoklipa režisors ir Andrejs Aleksejevs, bet Aleksa mūzas lomā iejutās Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste Alise Bodnere, kura izdejoja Denisa Tumakova veidoto horeogrāfiju.

“Tetovējumi, uguns, grandžs, nekāda glamūra vai romantikas. “Fireworks” parāda mani jaunā ampluā, nekādi uzvalki, nekāda maiguma, nekāda džentlmeņa,” par pārtapšanu jaunā tēlā stāsta Alekss.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti