VIDEO: #dziedundejo2021 tautas deju lielkoncerta virtuālais ģenerālmēģinājums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

6. novembrī no pulksten 17.00 līdz 21.00 tiešraidē skatāms Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” virtuālais ģenerālmēģinājums.

Ģenerālmēģinājumā sagatavosimies lielajai "Saule vija zelta rotu" TV pirmizrādei, kas pie skatītājiem nonāks uzreiz pēc ģenerālmēģinājuma – pulksten 21:05 – un būs skatāma LTV1 un LSM.lv.

Ģenerālmēģinājumā gūsim ieskatu "Svinēt sauli" lielajā klipā, ielūkosimies filmēšanas aizkadros, sarunāsimies ar lielkoncerta radošo grupu, horeogrāfiem, virsvadītājiem un goda virsvadītājiem, kā arī lūkosim intervēt kolektīvu vadītājus un pulciņu dalībniekus.

KONTEKSTS:

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises #dziedundejo2021 notiek no 12. jūlija līdz oktobra beigām. Plānots, ka svētku kopējo programmu veido 15 dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā mūzikā, instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, folklorā. Norises plānotas pašvaldībās, pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, ārtelpās. Jebkurā svētku norisē dalībnieku skaits ir no viena līdz tajā brīdī valstī atļautajam skaitam, nenotiek plaša pulcēšanās, nav plānoti centralizēti mēģinājumi un garš mēģinājumu process. Norises tiks iemūžinātas videoierakstos. Visi videomateriāli tiks nodoti Rakstniecības un mūzikas muzejam topošās Dziesmu un deju svētku ekspozīcijas vajadzībām kā spilgta 21. gadsimta liecība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti