XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021

TV PIRMIZRĀDE! «Saule vija zelta rotu». Tautas deju lielkoncerts. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norises

XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. 2021

Dziesmu un deju ceļš «Saulesvija: Prologs, Kurzeme, Zemgale» Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju norises

«Upe. Dziesma». Videostāsts

VIDEO: #dziedundejo2021 koru sveicieni videostāstā «Upe. Dziesma»

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #dziedundejo2021 videostāstā “Upe. Dziesma” satiekas tūkstošiem bērnu no 130 Latvijas koriem.

Videostāsts tapis no koru iesūtītajiem video sveicieniem un priekšnesumiem, kurus veidoja un filmēja paši koru kolektīvi atbilstoši situācijai 2021. gada pavasarī.

Tos kopējā piedzīvojumā veidojusi radošā komanda: idejas un scenārija autore Inga Cipe, filmas režisors Jurģis Tūbelis, puisis pie upes Vilhelms Banders, montāžas režisore Māra Bula, mūzikas autors Goran Gora, operators Kaspars Baķis (LGC), operatora asistente Marta Anspaka, datorgrafiķis Guntis Krivms, filmēšanas administratore Sandra Liepiņa, tehniskais producents Rihards Gulbis, izpildproducente Iveta Ārgale, producente Rita Platpere.

KONTEKSTS:

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norises #dziedundejo2021 notiek no 12. jūlija līdz oktobra beigām. Plānots, ka svētku kopējo programmu veido 15 dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā mūzikā, instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, folklorā. Norises plānotas pašvaldībās, pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai, ārtelpās. Jebkurā svētku norisē dalībnieku skaits ir no viena līdz tajā brīdī valstī atļautajam skaitam, nenotiek plaša pulcēšanās, nav plānoti centralizēti mēģinājumi un garš mēģinājumu process. Norises tiks iemūžinātas videoierakstos. Visi videomateriāli tiks nodoti Rakstniecības un mūzikas muzejam topošās Dziesmu un deju svētku ekspozīcijas vajadzībām kā spilgta 21. gadsimta liecība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt