Dziesmusvētku Lielo balvu kā labākais vokālais ansamblis iegūst «Anima Sola»

2. jūlijā notika Latvijas vokālo ansambļu konkurss, kurā par Lielo balvu sacentās 21 vokālais ansamblis vairākās kategorijās – sieviešu, vīru, jauktais, senioru un pusprofesionālais vokālais ansamblis. 

Dziesmusvētku Lielo balvu – 1000 eiro naudas balvu no “Conexus Baltic Grid”, “Laima” saldumu dižgrozu un “Rimi” dāvanu karti saņēma Ogres novada Kultūras centra vokālā grupa “Anima Sola” (vadītāja Mārīte Puriņa), informēja XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.


Sieviešu vokālie ansambļi


1. vieta - Liepājas vokālais ansamblis “Gaismiņa" (vadītājas Ieva Dreimane, Dzintra Orba)
2. vieta - Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības kultūras un atpūtas centra “Imanta” sieviešu vokālais ansamblis “Fortuna” (vadītāja Ieva Sutugova)
2. vieta - Mazsalacas novada Kultūras centra vokālā grupa “Ēra” (vadītāja Dita Tomsone)
3. vieta - Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras „Kuldīgas kultūras centrs” sieviešu vokālais ansamblis 
“Karameles” (vadītāja Agnese Čīča)

Vīru vokālie ansambļi


1. vieta – Latvijas Universitātes Kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Dancis” (vadītāja Sarmīte Ančāne-Vilciņa)
2. vieta – Preiļu novada Kultūras centra vīru vokālais ansamblis (vadītājs Alberts Vucāns)
    - Stendes tautas nama vīru vokālais ansamblis “Stende” (vadītājs Armands Ulmanis)

Jauktie vokālie ansambļi


1. vieta – Rēzeknes novada vokālais ansamblis “Skonai” (vadītāja Guntra Kuzmina-Jukna)
2. vieta – Ventspils pilsētas domes Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis “Mundus” (vadītājas Rudīte Tālberga, Anitra Niedre)
3. vieta – Jaunpils jauktais vokālais ansamblis “Vocalica” (vadītājs Ainārs Plezers)

Senioru vokālie ansambļi

1. vieta – Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības kultūras centra “Iļģuciems” sieviešu vokālā ansambļa “Freska” senioru grupa "Krētas freska" (vadītāja Zaiga Lazdiņa-Radziņa)
2. vieta – Ozolnieku tautas nama sieviešu vokālais ansamblis “Madara” (vadītāja Ginta Āriņa)
3. vieta – Mārupes kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Pīlādzis” (vadītāja Inga Gaumane)

Pusprofesionālie vokālie ansambļi


LIELĀ BALVA – Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres novada Kultūras centrs” vokālā grupa “Anima Sola” (vadītāja Mārīte Puriņa)
3. vieta – Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācijas “Ave Sol” Rīgas vokālā džeza grupa “Assembly Singers” (vadītājs Einārs Verro)

Vokālo ansambļu sniegumu svētku laikā varēs baudīt: 

4. jūlijā - Sv.Jāņa baznīcā vokālo ansambļu garīgās mūzikas koncertā “Tev tuvumā”
5. jūlijā - Rīgas Krievu teātrī vokālo ansambļu laicīgās mūzikas koncertā “Laiku viju gredzenā”
6. un 7. jūlijā - Dailes teātrī bērnu vokālo ansambļu uzvedumā “Vilkam tāda dvēselīte
7.jūlijā - vokālo ansambļu ielu koncertos Vecrīgas ielās un laukumos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Dziesmu un deju svētki
Kultūra
Jaunākie
Interesanti