Dziesmu un deju svētki 2018

Aktuāli

Saeimas Juridiskās komisijas deputāts Gunārs Kūtris par tiesnešu termiņu ierobežošanu

Aktuāli

Tiesnese Kristīne Brokāne par tiesas spriedumu saistībā ar Pāvilostas novada ēku-kuģi

Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča par biļešu cenām

Biļetes uz Dziesmu svētku pasākumiem maksās no 2 līdz 65 eiro

Biļešu cena uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem  būs no 2 līdz 65 eiro, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Dziesmu un deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Programma ir ļoti plaša, un kopumā plānoti 44 bezmaksas un 19 maksas pasākumi.

Biļešu cenas uz maksas pasākumiem būs atkarīgas no izvietojuma, bet svētku rīkotāji uzsvēra, ka šoreiz cenu amplitūda ir tāda, lai pasākumi būtu pieejami ikvienam.

Jau vēstīts, ka biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem sāks tirgot 3. martā “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā bilesuparadize.lv.

Vienā pirkumā vienam pircējam uz katru pasākumu būs iespējams nopirkt līdz četrām biļetēm. Bērni līdz septiņu gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visiem svētku dalībniekiem, uzrādot dalībnieka karti, būs iespēja bez maksas vērot noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē.

Pilna svētku programma atrodama www.dziesmusvetki.lv

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti