Publicētas Dziesmu un deju svētkos atrasto mantu bildes. Varbūt esi ko nozaudējis?

Kurpe, mašīnas atslēgas, uzpurnis, saktas un zeķes – tā ir tikai daļa no saraksta ar mantām, kas atrastas pēc varenajām dziesmas un dejas svinībām pagājušajā nedēļā. Dziesmu un deju svētku rīkotāji aicina atsaukties tos dalībniekus un apmeklētājus, kas pēc noslēguma koncerta "Kopā augšup" un Sadziedāšanās nakts ir nozaudējuši kādu no savām mantām un to ieraudzījuši atrasto mantu fotogalerijā.

Svētku profilā portālā "Facebook" norādīts gan tālrunis, gan vieta, uz kuru var nākt mantām pakaļ. 

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Ja redzi, ka no bildēs redzamā kaut kas ir tavs, lūdzam zvanīt uz telefona numuru 26436135 vai nākt tam pakaļ uz Latvijas Nacionālo kultūras centru Meierovica bulvārī 14 darbadienās no plkst. 9.00 līdz 17.00," aicina rīkotāji.

Tāpat tiek ziņots, ka Mežaparka velo novietnē pēc noslēguma koncerta ir palikuši četri riteņi. Saimniekus aicina rakstīt uz [email protected].

Savukārt atrastie personu apliecinošie dokumenti un mobilie tālruņi ir nodoti Valsts policijā. 

Par mantām, kas nozaudētas Mežaparkā, jāzvana uz tālruni 67085980, bet par mantām, kuras pazudušas Daugavas stadionā, uz numuru 67086809 vai 67086800.

Atrastās mantas tiks glabātas mēnesi – līdz 18. augustam, pēc tam tās tiks nodotas labdarības organizācijām, ziņo svētku rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti