Kultūras rondo

Festivāls “Patriarha rudens” - laiks, kad ieraudzīt un iegaumēt jaunus vārdus teātrī

Kultūras rondo

Dzejnieks Juris Kronbergs - tilts starp dažādiem laukiem un asredzīgs vērotājs

"Dizaina pastaigā" aicina atklāt 22 dizaina pieturpunktus Rīgā

«Dizaina pastaigā» aicina atklāt 22 dizaina pieturpunktus Rīgā

1. oktobrī “SEGD Riga Chapter” organizē “Dizaina pastaigu”, piedāvājot apmeklēt 22 dažādus pieturpunktus Rīgā.

Organizatori informēja, ka “Dizaina pastaigas” laikā ikvienam interesentam tiks sniegta iespēja apmeklēt dizaina darbnīcas, birojus, ražotnes, iepazīties ar veiksmīgākajiem interjera, ekspozīciju, arhitektūras un pilsētvides projektiem. Pastaigas dalībniekus pieturpunktos sagaidīs dizaineri, arhitekti un citu nozaru pārstāvji, iepazīstinās ar savu darba vidi un dalīsies ar stāstiem par radošo procesu un darba specifiku.

“SEGD Riga Chapter” “Dizaina pastaiga” būs īpaša ar to, ka pirmo reizi savas durvis apmeklētājiem atvērs un darba ikdienā ielūkoties ļaus ne tikai radošo industriju pārstāvji – dizaina un arhitektu biroji, muzeji un kultūras iestādes, bet arī ražošanas un ar dizainu ikdienā nesaistīti uzņēmumi, demonstrējot dizaina starpdisciplinariāti un klātesamību dažādās nozarēs. Pasākuma mērķis ir veicināt diskusiju par aktuālajiem procesiem dizaina jomā Latvijā ne tikai profesionāļu vidū, bet arī plašākā lokā, tādējādi veicinot kvalitatīva dizaina pieprasījuma veidošanu.

““Dizaina pastaiga” ir pasākumu formāts, ko pirms vairākiem gadiem aizsākām Latvijā un kas katru reizi gūst patiesi lielu atsaucību. Ar šo pastaigu, mēs vēlamies papildināt Rīgas dizaina karti ar aktuāliem, tepat klātesošiem dizaina pieturpunktiem un padarīt tos pieejamus plašākam interesentu lokam,” stāsta “SEGD Riga Chapter” organizatore, H2E vadošā dizainere Ingūna Elere.

Papildu informācija par “Dizaina pastaigu”, tās programmu un pieteikšanos pieejama vietnē bezrindas.lv.

"Dizaina pastaigu" atbalsta Rīgas dome, Valsts kultūrkapitāla fonds un interjera salons Krassky un Bezrindas.lv.

Par SEGD Riga Chpater:

“SEGD Riga Chapter” 2020. gada sākumā izveidoja dizaina birojs H2E, atsaucoties uz starptautiskās bezpeļņas organizācijas SEGD uzaicinājumu. Tā mērķis ir veicināt Latvijas dizaina attīstību un atpazīstamību lokālā un starptautiskā līmenī. Viens no galvenajiem “SEGD Riga Chapter” uzdevumiem ir veidot pieredzes apmaiņas un izglītojošus pasākumus dizaina jomas profesionāļiem un interesentiem un veicināt diskusiju par kvalitatīvu dizainu plašākā sabiedrībā, radot augstvērtīgu dizaina pieprasījumu.

SEGD visā pasaulē apvieno vairāk nekā 2000 biedrus, kuru vidū ir arhitekti, grafikas dizaineri, interjera dizaineri, industriālie un digitālie dizaineri, zīmola un pieredzes veidotāji, ražotāji un mācībspēki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti