Atklāta «Latvijas Arhitektūras gada balvas 2019» nominantu izstāde

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Šodien pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja tika atklāta Latvijas Arhitektūras gada balvas 2019 nominantu izstāde, kurā apskatāmi 11 objekti, kas turpinās cīņu konkursā, informēja Latvijas Arhitektūras gada balvas pārstāvji.

 Nominantu izstāde ir viens no pasākumiem, kas tiek rīkoti par godu Arhitektūras nedēļai, kas norisināsies līdz 17. maijam. Arhitektūras nedēļa noslēgsies ar Latvijas Arhitektūras gada balvas 2019 svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju Rīgas cirkā. 

Līdz 17. maijam pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ir skatāma šī gada Arhitektūras gada balvas nominantu izstāde, kurā apskatāmi 11 atlases žūrijas izvēlēti objekti – “Accenture” Latvija TEO birojs, Alūksnes bānīša stacija, Dzīvojamo un sabiedrisko ēku komplekss, Lielplatones vešūža restaurācija, Lubānas kapličas jaunbūve, “MadCity Riga 2018”, MM - Mārupes māja, Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīcas jaunbūve, Rūjienas estrādes rekonstrukcija, Sāls māja un Visbijas rezidence. Izstāde ir iekļauta Muzeju nakts 2019 programmā un būs skatāma arī sestdien, 18. maijā. 

Šonedēļ darbu sāk Fināla žūrija, kas izvēlēsies Latvijas Arhitektūras gada balvas uzvarētājus. Žūrijas sastāvā ir arhitekts Igns Ogints (Ignas Uogintas), kurš strādā arhitektu birojā “Do Architects”, kā arī lasa lekcijas Viļņas Gedimina tehniskajā universitātē un Kharkivas Arhitektūras skolā Ukrainā, arhitektu biroja Indrek Näkk Arhitektuuribüroo dibinātājs un vadītājs Indreks Neks (Indrek Näkk), kurš kopš 2009. gada aktīvi darbojas Eiropas Arhitektu padomē, arhitektu biroja Rulot līdzdibinātāja Anabela Varona (Anabel Varona), kas aktīvi strādā pie projektiem, lai arhitektūras nozarei piesaistītu jauniešus, kā arī arhitekte un arhitektu biroja 12 LĪNIJAS vadītāja Agnese Lāce, kas kopš 2014. gada darbojas arī Latvijas Arhitektu savienības brīvdomīgās izglītības projektā “Skolnieks Pētnieks Pilsētnieks”, kura mērķis ir ievadīt bērnus un skolas jauniešus vides veidošanas mākslā. 
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti