Kas notiek ar jaunās koalīcijas plāniem, kritiku par tiem un Saeimas priekšsēdētāja maiņu?

Evika Siliņa, Armands Krauze, Antoņina Ņenaševa, Edgars Tavars, Ilze Indriksone, Ainārs Šlesers, Aleksejs Rosļikovs

Jānis Domburs 20. septembris, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar drošību? SAB direktora izvēle, ASV un NATO sarunas ar Krieviju (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Pārslodze, pieejamība, piemaksas: kas notiks ar ģimenes ārstiem un pacientiem omikrona vilnī? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā? Pārslodze, pieejamība, piemaksas: kas notiks ar ģimenes ārstiem un pacientiem omikrona vilnī?

VIDEO: «Kas notiks ar ģimenes ārstiem un pacientiem «Covid-19 omikrona vilnī»?»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Veselības ministrija un ģimenes ārstu organizācijas jau vairākus mēnešus risina sarunas par atbalstu ģimenes ārstiem vakcinācijā pret Covid-19, kas mediķu darbā radījusi krietnu pārslodzi, taču vienošanās par trešā palīga piesaisti ģimenes ārstu praksēs un papildu finansējumu nav panākta. Raidījuma “Kas notiek Latvijā?” speciālizlaidumā 17. janvārī mēģināsim noskaidrot, kādēļ jautājums par attiecīga finansējuma piešķiršanu valdības darba kārtībā joprojām nav nonācis un kad beidzot tam būs kāds risinājums.

Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija vērsusies pie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un finanšu ministra Jāņa Reira ar lūgumu rast iespēju tikties ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas valžu locekļiem, lai pārrunātu esošo situāciju un iespējamos risinājumus.

Pirmdien, 17. janvārī, raidījuma “Kas notiek Latvijā?” speciālizlaidumā ģimenes ārstu pārslodzi un nepietiekamā finansējuma problēmu pārrunāsim ar valdības un premjera pārstāvjiem – Veselības ministriju raidījumā pārstāvēs ministra Daniela Pavļuta biroja vadītāja Vladislava Šķēle (“Attīstībai”/”Par!”), bet Finanšu ministriju – finanšu ministra Jāņa Reira padomniece Karīna Ploka (''Jaunā Vienotība'' (JV)). Diskusijā piedalīsies arī Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV).

Savukārt ģimenes ārstu viedokli diskusijā paudīs Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas valdes loceklis Ainis Dzalbs un ģimenes ārste Māra Meldere.

Pēc diskusijas raidījuma ieraksts būs pieejams portālā LSM.LV

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti