Kas notiek ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio apvienošanu?

Nauris Puntulis, Ieva Brante, Arvils Ašeradens, Jānis Siksnis, Aidis Tomsons, Kristīne Rāviņa, Mārtiņš Kaprāns.

Jānis Domburs 29.marts, trešdiena 21:15

«Kas notiek Latvijā?» aptauja: 2,3% domā – Kariņa jaunā valdība noteikti strādās labāk par iepriekšējo

SKDS aptauja, kas tapa pēc "Kas notiek Latvijā?" lūguma un izmantota raidījumā "No kara līdz Kariņa  valdībām: Jānis Domburs analizē – kas 2022. gadā (ne)notika Latvijā?" rāda, ka tikai 2,3% aptaujāto iedzīvotāju uzskata – Krišjāņa Kariņa jaunā valdība noteikti strādās labāk par iepriekšējo. Savukārt pieticīgāks optimisms ir starp 12,5% aptaujāto, kuri atbildējuši, ka Kariņa jaunā valdība strādās drīzāk labāk par iepriekšējo.

Lielāku optimismu par jaunās valdības darbu pauduši iedzīvotāji, kuri ģimenēs sarunājas latviešu valodā, 2,9% atbildot, ka tā noteikti būs labāka un 17,8% – drīzāk būs labāka. Tikmēr ģimenēs, kurās sarunvaloda ir krievu valoda, atbildi "noteikti labāk" izvēlējušies vien 0,8% aptaujāto, bet 3,7% uzskata, ka jaunā Kariņa valdība drīzāk strādās labāk par iepriekšējo.

Ģimenēs krieviski runājošie biežāk atbildējuši, ka nule apstiprinātā valdība būs sliktāka. Proti, 23,5% uzskata, ka šī Kariņa valdība drīzāk strādās sliktāk un 29,4 – noteikti sliktāk. Tikmēr 16,1% latviski runājošo uzskata, ka drīzāk sliktāk un 11,9% – noteikti sliktāk.

Lielākā daļa respondentu, proti, 38,7%, uzskata, ka jaunā Kariņa vadītā valdība strādās līdzīgi kā iepriekšējā. Ģimenēs ar latviski runājošiem – 41,9%, krieviski – 33,2%.

Aptauja, kurā piedalījās 1005 respondenti, visā Latvijā notika no 16. decembra līdz 20. decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti