Kas notiek ar 2024. gada valsts budžeta projektu Saeimā?

Edmunds Jurēvics, Māris Kučinskis, Harijs Rokpelnis, Artūrs Butāns, Andris Šuvajevs, Aleksejs Rosļikovs, Ainārs Šlesers

Jānis Domburs 29.novembris, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Krievijas karš Ukrainā: kas notiek un kam jānotiek Latvijas tautsaimniecībā?

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek un kam jānotiek ar atteikšanos no Krievijas gāzes Latvijā un Baltijā? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā? Kas notiek un kam jānotiek ar atteikšanos no Krievijas gāzes Latvijā un Baltijā?

VIDEO. Kas notiek un kam jānotiek ar atteikšanos no Krievijas gāzes Latvijā un Baltijā?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lietuva paziņojusi par pilnīgi atteikšanos no Krievijas gāzes, un līdzīgi plāno rīkoties arī Latvija un Igaunija, kas kopš aprīļa vairs nesaņem “Gazprom” gāzi, taču galīgais lēmums un tā spēkā stāšanās datums vēl nav noteikts. Saeimas Tautsaimniecības, vides, agrārās un reģionālās politikas komisijas deputāti trešdien, 6. aprīlī, lēma, ka Krievijas dabasgāzes iepirkšana Latvijai jāaptur pavisam. Līdz šim dabasgāzes īpatsvars kopējā Latvijas energoresursu patēriņā sasniedza aptuveni piektdaļu.

Par atteikšanos no Krievijas dabasgāzes izmantošanas Latvijā un Baltijas reģionā kopumā trešdien, 6. aprīlī, diskutēja raidījuma “Kas notiek Latvijā?” dalībnieki. Diskusijā piedalījās Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība) un Krišjānis Feldmans, Saeimas Tautsaimniecības, vides, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs (“Konservatīvie”).

Diskusijas dalībnieku vidū bija AS “Latvijas gāze” valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operatora “Conexus Baltic Grid” valdes priekšsēdētājs Uldis Bariss, kā arī “Latvenergo” valdes loceklis Kaspars Cikmačs un energokompānijas “Enefit” valdes priekšsēdētājs Krists Mertens. Tāpat diskusijā piedalīsies enerģētikas lietpratējs Juris Ozoliņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti