Kas notiek ar Valsts kontroles vadības maiņu, (ne)paveikto un plāniem?

Edgars Korčagins, Maija Āboliņa, Juris Stukāns, Līga Stafecka, Skaidrīte Ābrama, Viktorija Baire, Viktors Valainis

Jānis Domburs 6.decembris, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek un kam jānotiek ar atteikšanos no Krievijas gāzes Latvijā un Baltijā? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ap 9.maiju, pieminekli Uzvaras parkā, ar krievvalodīgajiem un Krievijas atbalstītājiem Latvijā? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ap 9.maiju, pieminekli Uzvaras parkā, ar krievvalodīgajiem un Krievijas atbalstītājiem Latvijā?

VIDEO. Kas notiek ap 9.maiju, pieminekli Uzvaras parkā, ar krievvalodīgajiem un Krievijas atbalstītājiem Latvijā?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Šā gada 9.maijs Latvijā ir noteikts par Ukrainā bojā gājušo upuru piemieņas dienu, taču Rīgā ir oficiāli pieteikti vairāki pasākumi pie tā sauktā Uzvaras pieminekļa, kas maz atšķiras no agrāk rīkotajām Uzvaras dienas svinībām. Tikmēr daži politiķi ir aktualizējuši iniciatīvu par pieminekļa nojaukšanu un gatavo tam arī juridisku pamatojumu. Vai šādām aktivitātēm šogad ir piemērots laiks un kā tās vērtē dažādas grupas Latvijas sabiedrībā, skaidros raidījuma “Kas notiek Latvijā?” dalībnieki.

Par pieminekļa turpmāko likteni, Saeimas lēmumu šogad 9. maiju noteikt par  Ukrainas cietušo un bojā gājušo upuru piemiņas dienu, krievvalodīgajiem un Krievijas atbalstītājiem Latvijā trešdien, 13. aprīlī, plkst. 21.15 diskutēs raidījuma “Kas notiek Latvijā?” dalībnieki. Diskusijā piedalīsies tieslietu ministrs Jānis Bordāns (“Konservatīvie”), Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols (Nacionālā apvienība) un deputāte Krista Baumane (“Attīstībai”/”Par!”), kā arī Rīgas domes deputāti Konstantīns Čekušins (“Saskaņa”) un Miroslavs Mitrofanovs (Latvijas Krievu savienība).

Tāpat diskusijā piedalīsies tēlnieks, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Gļebs Panteļejevs, biedrības “9maijs.lv” valdes priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks un filozofs Igors Gubenko. Viņš ir viens no Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem, kas pagājušajā nedēļā parakstīja atklāto vēstuli “Karš un mēs”, aicinot savus līdzcilvēkus šogad atturēties no 9. maija atzīmēšanas Uzvaras parkā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti