Kas notiek ar jaunās koalīcijas plāniem, kritiku par tiem un Saeimas priekšsēdētāja maiņu?

Evika Siliņa, Armands Krauze, Antoņina Ņenaševa, Edgars Tavars, Ilze Indriksone, Ainārs Šlesers, Aleksejs Rosļikovs

Jānis Domburs 20. septembris, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar valsts atbalstu cilvēkiem un ekonomikai energoresursu cenu krīzē?

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas noticis Kariņa valdības trīsgadē? Kas notiks ar Covid-19 ierobežojumiem un aicinājumu ministriem demisionēt?

Kas notiek Latvijā? Kas noticis Kariņa valdības trīsgadē? Kas notiks ar Covid-19 ierobežojumiem un aicinājumu ministriem demisionēt? (ar surdotulkojumu)

VIDEO. Kas noticis Kariņa valdības trīsgadē? Kas notiks ar Covid-19 ierobežojumiem un aicinājumu ministriem demisionēt?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Par spīti izmaiņām koalīcijas sastāvā un Covid-19 krīzei Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdībai ir izdevies nostrādāt jau trīs gadus, kas Latvijas politikas vēsturē ir samērā ilgs laiks. Vēl viena šīs nedēļas aktualitāte ir Tūrisma krīzes vadības komitejas lēmums pieprasīt veselības ministra Daniela Pavļuta (“Attīstībai”/”Par!”) un finanšu ministra Jāņa Reira (“Jaunā Vienotība”) demisiju. 

Krišjāņa Kariņa valdības darbu raidījumā vērtēja bijušie Ministru prezidenti Ivars Godmanis un Māris Kučinskis kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras docenti Leldi Metlu-Rozentāli un Rīgas Stradiņa universitātes Psihosomatiskās medicīnas un psihiatrijas katedras vadītāju, asociēto profesori Guntu Ancāni.

Savukārt demisijas pieprasītāju motīvus, to pamatotību un iespējamu jaunu ierobežojumu ieviešanu raidījuma “Kas notiek Latvijā?” studijā iztirzāja veselības ministra padomnieks Kaspars Bērziņš, finanšu ministra padomniece Karīna Ploka, Latvijas Viesnīcu un restorānu biznesa asociācijas prezidents Jānis Naglis un Latvijas Veselības un fitnesa asociācijas dibinātājs Gints Kuzņecovs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti