Kas notiek ar dabasgāzes iepirkumiem Latvijai un Skultes termināļa projektu?

Jānis Vitenbergs, Jānis Patmalnieks, Edmunds Valantis, Mārtiņš Čakste, Edvards Kušners, Renārs Miķelsons, Lilija Apine. Dalībnieku saraksts tiek papildināts.

Jānis Domburs 22.marts, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

“Kādai jābūt nākamajai valdībai?” Nacionālā Apvienība pret “Progresīvajiem”: pusaudžu dzimuma maiņa un koalīcija

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ar Valsts aizsardzības dienesta likuma projektu?

"Kas notiek Latvija?" - “Kādai jābūt nākamajai valdībai?” “Jaunās Vienotības” un “Apvienotā saraksta” plāni un prioritātes: kas (ne)saskan?

VIDEO. ««Kādai jābūt nākamajai valdībai?»: «Jaunās Vienotības» un «Apvienotā saraksta» plāni un prioritātes: kas (ne)saskan?»

18. oktobra diskusijā ““Kādai jābūt nākamajai valdībai?” “Jaunās Vienotības” un “Apvienotā saraksta” plāni un prioritātes: kas (ne)saskan?” “Jauno Vienotību” pārstāv līdzšinējā Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre Evika Siliņa un 14. Saeimā ievēlētā līdzšinējā Kuldīgas domes priekšsēdētāja, “Jaunās Vienotības” valdes locekle Inga Bērziņa. Apvienoto sarakstu pārstāv pašreizējais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un bijušais Ministru prezidents Māris Kučinskis. Ar "Jaunās Vienotības" tēmu piedāvājumu partiju sarunām un "Apvienotā saraksta" papildinājumiem var iepazīties zemāk - attēlus var palielināt, spiežot uz tiem. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti