Sadaļas Sadaļas

LSM.lv aicina darbā sociālo mediju redaktoru

Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas ziņu portāls LSM.lv aicina pievienoties savai komandai sociālo mediju redaktoru. Kandidātus lūdzam sūtīt savus pieteikumus uz e-pastu [email protected], e-pasta tēmā norādot "Sociālo mediju redaktors".

Galvenie pienākumi:

  • Pārvaldīt un veidot saturu, kā arī mārketinga aktivitātes Lsm.lv sociālo tīklu kontos.
  • Veidot oriģinālsaturu sociālo mediju vajadzībām.
  • Veikt sociālo tīklu kontu monitoringu, piedāvājot risinājumus darbības pilnveidošanai.
  • Analizēt sociālo tīklu kontu datus, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, veikt nepieciešamos uzlabojumus.
  • Komunikācija ar mērķauditoriju sociālajos medijos.
  • Attīstīt jaunus LSM.lv sociālos tīklus atbilstoši tā brīža auditorijas lietošanas paradumiem.

Prasības:

  • Vēlama augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība komunikācijas, sabiedrisko attiecību, mārketinga vai pietuvinātā jomā.
  • Darba pieredze sociālo tīklu redaktora amatā, plānojot, analizējot un veicot sociālo tīklu aktivitātes dažādās sociālo tīklu platformās tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Spēja stratēģiski plānot un patstāvīgi realizēt sociālo mediju aktivitātes.
  • Labas komunikācijas prasmes, augsta stresa noturība un precizitāte.
  • Pieredze tekstu rakstīšanā.
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas.
  • Labas angļu valodas zināšanas, papildu svešvalodu prasme tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Labas lietotāja datorprasmes darbā ar biroja programmatūru, attēlu apstrādes un video apstrādes programmām.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 1000 līdz 1200 EUR (bruto) par pilnu slodzi atbilstoši pieredzei.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected] ar norādi "Sociālo mediju redaktors" līdz 2020. gada 21. decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
informācija
info
Jaunākie
Interesanti

Pieņemt un turpināt