LSM.lv aicina darbā Replay.lv satura redaktoru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas ziņu portāls LSM.lv aicina pievienoties savai komandai sabiedrisko mediju satura atskaņotāja Replay.lv  satura redaktoru. Kandidātus lūdzam sūtīt savus pieteikumus uz e-pastu [email protected], e-pasta tēmā norādot "Replay.lv redaktors".

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt aktuālu materiālu plūsmu REplay.lv portālā;
  • plānot, attīstīt un veidot saturu replay.lv sociālo mediju platformām;
  • satura ilgtermiņa un īstermiņa plānošana, koordinēšana un veidošana.

Prasības:

  • Interese par video un audio satura patēriņa tendencēm Latvijā un pasaulē.
  • Izpratne par aktuālākajiem notikumiem Latvijā un citur pasaulē.
  • Pieredze tekstu veidošanā.
  • Interese par digitālajiem un sociālajiem medijiem.
  • Spēja strādāt ātri un kvalitatīvi.
  • Augsta stresa noturība.
  • Precizitāte, labas saskarsmes un organizatoriskās spējas.
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 900 līdz 1100 EUR (bruto) par pilnu slodzi.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected] ar norādi "replay.lv redaktors" līdz 2020. gada 21. decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
informācija
info

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti