LSM.lv aicina darbā dzīvesstila ziņu redaktoru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas ziņu portāls LSM.lv aicina pievienoties savai komandai dzīvesstila redaktoru. Kandidātus lūdzam sūtīt savus pieteikumus uz e-pastu [email protected], e-pasta tēmu norādot "Dzīvesstila redaktors".

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt aktuālu un uzticamu interneta ziņu un citu materiālu plūsmu LSM.lv ziņu portālā;
  • Plānot, attīstīt un veidot saturu LSM.lv sociālo mediju platformām;
  • Dzīvesstila multimediālā satura ilgtermiņa un īstermiņa plānošana, koordinēšana un veidošana.

Prasības:

  • Interese par dzīvesstila tematiku;
  • Izpratne par aktuālākajiem notikumiem Latvijā un citur pasaulē;
  • Pieredze tekstu veidošanā;
  • Interese par digitālajiem un sociālajiem medijiem;
  • Spēja strādāt ātri un kvalitatīvi;
  • Augsta stresa noturība;
  • Precizitāte, labas saskarsmes un organizatoriskās spējas;
  • Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 1000 līdz 1300 EUR (Bruto) par pilnu slodzi;

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz epastu [email protected] ar norādi "Dzīvesstila redaktors" līdz 2020. gada 9. janvārim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
informācija
info

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti