LSM.lv aicina darbā ārvalstu ziņu redaktoru

Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas ziņu portāls LSM.lv aicina pievienoties savai komandai ārvalstu ziņu redaktoru. Kandidātus lūdzam sūtīt savus pieteikumus uz e-pastu [email protected], e-pasta tēmā norādot "Ārvalstu ziņu redaktors".

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt aktuālu un uzticamu ārvalstu ziņu un citu materiālu plūsmu LSM.lv ziņu portālā;
  • plānot, attīstīt un veidot saturu LSM.lv sociālo mediju platformām;
  • ziņu un cita informatīvi analītiskā satura ilgtermiņa un īstermiņa plānošana, koordinēšana un veidošana.

Prasības:

  • Interese un izpratne par aktuālākajiem notikumiem Latvijā un citur pasaulē;
  • vismaz 2 gadu pieredze ārvalstu ziņu veidošanā;
  • interese par digitālajiem un sociālajiem medijiem;
  • spēja strādāt ātri un kvalitatīvi;
  • augsta stresa noturība;
  • precizitāte, labas saskarsmes un organizatoriskās spējas;
  • teicamas latviešu un labas krievu un angļu valodas zināšanas. Citu valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • atalgojumu no 1200 līdz 1400 EUR (bruto) par pilnu slodzi, atbilstoši pieredzei.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected] ar norādi "Ārvalstu ziņu redaktors" līdz 2020. gada 21. decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
informācija
info
Jaunākie
Interesanti

Pieņemt un turpināt