Jaunā LTV kulinārijas šovā jaunuzņēmumi satiksies ar ielas ēdienu

Nākamnedēļ, 4. septembrī LTV1 ēterā nokļūs jauns kulinārijas raidījums “Divi šefi”. Šefpavārs Juris Latišenoks katru nedēļu dosies pie kāda cita Latvijas jaunuzņēmuma (jeb “start-up”) vadītāja, un kopā ar viņu gatavos ielas ēdienu (jeb “street-food”), informēja LTV.

Astoņas trešdienas skatītāji varēs sekot jaunu un uzņēmīgu vadītāju stāstiem par to, kas liek mesties jaunās idejās un kā sasniegt savu ideju mērķus, bet Jura un viņa viesa kopīgi pagatavoto “street-food” meistardarbu varēs nobaudīt jaunuzņēmuma komanda.

Konceptuāla šefpavāra un jaunuzņēmēju satikšanās kulinārijas raidījumā ir iepriekš Latvijā nebijusi pieeja šī žanra raidījumos.  

“Mūs kā producentus vienmēr ir interesējis cilvēka stāsts un tas, kas viņu aizrauj jeb par ko “deg viņa acis”,” norāda producente, satura darbnīcas “TAPT” vadītāja Liene Vilnīte. “Nenoliedzami - vieni no šādiem cilvēkiem ir jaunie uzņēmēji, kas savu izloloto ideju mēģina realizēt. Mūsdienu konkurences, tempa un nepārtraukti mainīgajos tirgus apstākļos to izdarīt ir ļoti grūti. Tad, kas ir tas – kas ļauj vienai vai otrai idejai noturēties un kas ir tie personības faktori, kas nepieciešami, lai kļūtu par uzņēmēju mūsdienu Latvijā un pasaulē? Kāda loma ir līdzcilvēkiem un komandai? Cik svarīga ir veiksme un pareizais laiks un vieta?” šefpavāru interesējošo jautājumu loku iezīmēja Liene Vilnīte.

“Esmu patiesi priecīgs, ka man bija iespēja iepazīt un kaut nedaudz izprast šo iesaistīto cilvēku uzņēmējdarbības virzienus. Katrs no viņiem ar tik unikālu ideju, kas mainīja manus uzskatus un pārsteidza mani. Ar nepacietību gaidu, kad sāksies raidījums, lai vēlreiz pārliecinātos, ka šie uzņēmēji “reāli” tika galā ar manis uzdotajiem darbiem, jo nebiju pārliecināts par viņu spējām rīkoties ar nazi,” smejas Juris Latišenoks. “Uzskatu, ka šie cilvēki ir sava izvēlētā darba meistari un ticu, ka viņus katru individuāli sagaida vēl lielāki veiksmes stāsti,” pozitīvi noskaņots ir Juris.

4. septembrī Juris LTV1 ēterā satiks savu pirmo pārinieku – jaunuzņēmuma “Gamechanger Audio” šefu Iļju Krūmiņu, bet 11. septembrī viņš ciemosies pie zīmola “Be With” radītājas, jaunuzņēmumu vidē pazīstamās Annas Andersones. Pārējo epizožu laikā Juris viesosies arī pie Andra Hermaņa no uzņēmuma “Blind Art”, Lienes Rogas no “Babbit”, Raimonda Zadvornova no “Kalve Coffee”, Jāņa Oliņa no “Cast Print”, Montas Vecozolas no “Street Food Latvia” un Jāņa Ķuzes no “SPH Engineering”.

Jaunais raidījums “Divi šefi” – no 4. septembra trešdienās plkst. 20.00 LTV1 un “Replay.lv”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Virtuve
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti