Rīta Panorāma

Gruzijā pretrunīgi vērtē Krievijas lēmumu par brīvāku ceļošanu

Rīta Panorāma

ASV sāk iesaldēto Krievija aktīvu nodošanu Ukrainai

Olimpiskajām spēlēm Parīzē gatavojas arī pavāri

Arī Parīzes pavāri gatavojas olimpiskajām spēlēm

Olimpiskajām spēlēm Parīzē gatavojas arī pavāri. Sportistiem un citiem spēļu viesiem būs iespēja nobaudīt ne vien ikdienišķas maltītes, bet arī gardumus, kas raksturīgi ar savu virtuvi slavenajai Francijai. 

Šefpavārs Aleksandrs Mazia pauda prieku par sniegto iespēju gatavot maltīti sportistiem: "Esmu uzņēmis daudzus sportistus, smaiļotājus, skrējējus, džudistus un basketbolistus no Francijas izlases vai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA). Esmu lepns, ka varu viņus uzņemt, un arī viņi ir ļoti priecīgi un pārsteigti. Ir lieliski, ka varēšu redzēt dažus no viņiem vēlreiz olimpisko spēļu laikā."

Olimpiskajā ciematā izveidos lielāko restorānu pasaulē, kurā vietas pie galdiņiem būs apmēram 3500 cilvēkiem. Izvēlētā uzņēmuma pavāriem būs jāsagatavo apmēram 40 tūkstoši porciju dienā, un organizatori neslēpj, ka centīsies popularizēt valsts gastronomiskās vērtības.

Projektā iesaistīti arī vairāki slavenākie šefpavāri, un būs arī īpašs franču ēdienu restorāns.

Jau patlaban katram speciālistiem dots uzdevums piedāvāt 12 receptes, un starp tām ir īpaši pagatavotas pērļu vistiņas un vēžveidīgie. Vienlaikus sportistiem būs pieejamas iespējas ieturēt vienkāršākas maltītes, tai skaitā "grab and go" [paņem līdzi] punktos, bet visās vietās galvenā prioritāte būs pārtikas kvalitāte.

Parīzes olimpiskās spēles 2024. gadā plānotas no 26. jūlija līdz 11. augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti