Zoodārzs Rīgā un Kalvenē atkal pieejams apmeklētājiem

No otrdienas, 19.maija, apmeklētājiem atkal ir iespēja nākt uz zoodārzu Rīgā, kā arī filiālē "Cīruļi" Kalvenes pagastā, informēja Zooloģiskā dārza pārstāvis Māris Lielkalns.  

Ievērojot drošības noteikumus, Rīgā interesentiem ir iespēja staigāt pa dārzu un vērot āra aplokos mītošos dzīvniekus, kā arī iepazīt iekštelpu ekspozīcijas – Tropu māju, Latvijas abinieku un rāpuļu ekspozīciju, lemuru un Galapagu bruņrupuču ekspozīciju un Žirafu māju (atvērts otrais stāvs). Zoodārza filiālē "Cīruļi" atvērtas būs visas ekspozīcijas.

Apmeklējot Rīgas zoodārzu, viesi tiek aicināti ievērot 2 metru distanci no citiem cilvēkiem, kā arī izvairīties pieskarties dažādām virsmām - margām, apmalēm, terāriju stikliem, informatīvajiem stendiem. Iekštelpās virsmas tiek regulāri dezinficētas, teritorijā ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi un atgādinoši uzraksti, savukārt potenciālajās sastrēgumu vietās uzkrāsotas marķējošas brīdinājuma līnijas.

Tāpat apmeklētāji tiek aicināt ar zoodārza ieejas biļešu cenām iepazīties laikus, lai pie kasēm nenāktos drūzmēties.

Rīgas zoodārzs strādā pēc vasaras grafika – kases atvērtas no pulksten 10.00 līdz 18.00, pa dārza takām var staigāt līdz pulksten 19.00. Savukārt zoodārza filiāle "Cīruļi" maijā strādā no pulksten 10.00 līdz 17.00, bet no 1. jūnija darba laiks būs no pulksten 10.00 līdz 18.00.

Tāpat Lielkalns atgādināja, ka Rīgas zoodārzā un zoodārza filiālē "Cīruļi" apmeklētāji nedrīkst barot dzīvniekus, jo tas var nelabvēlīgi ietekmēt zvēru vielmaiņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti