Ziemassvētku eglītes otrā dzīve – ieguldījums sporta laukumā un pārvērtības mākslas darbā

Biedrība “Eglīšu debesis” aicina neizmest svētku eglītes, bet gan pieteikt tās ceļam uz Eglīšu debesīm, kur katra aizvesta eglīte palīdzēs piepildīt mērķi – uzcelt multifunkcionālo sporta laukumu Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centrā “Ziemeļi”. Savukārt Tērvetes dabas parks aicina uz pasākumu 14. janvārī „Atgriezies, eglīte, mežā!” līdzi ņemt arī svētkus pārdzīvojušo eglīti, kura tiks pārvērsta šķeldā.

"Eglīšu debesis" ir biedrība, kas ļauj kopīgi radīt prieku, Latvijas Radio sacīja biedrības "Eglīšu debesis” pārstāvis Toms Barons. Kad beigušies Ziemassvētki, biedrība labprāt vēlas iepriecināt tos, kas šos svētkus nevarēja pavadīt kopā ar ģimeni.

Tā kā daudziem eglīte stāv mājas visu janvāri un reizēm līdz pat februāra beigām, biedrība aicina mājaslapā veikt ziedojumus, kurus novirzīs bērnu nama „Ziemeļi” sporta laukuma būvniecībā. „Kad ziedojums būs veikts, ar jums sazināsies egļu kurjers, lai vienotos par laiku, kad jābrauc eglei pakaļ,” skaidroja Barons.

Pēcāk eglītes tiek vestas uz šķeldošanu. 28.janvārī Rātslaukumā notiks labdarības pasākuma noslēguma koncerts. Ja arī mājās eglītes vairs nav, akcijas organizators aicina tāpat veikt ziedojumus.

Savukārt 14.janvārī uz Tērvetes dabas parku jādodas ar savu veco eglīti. Trīs stundu garā pasākumā – svaigā gaisā ar dažādām rotaļām un dziesmām savu eglīti varēs pārvērst šķeldās, no kurām pagatavot kādu mākslas darbu, Latvijas Radio stāstīja Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītāja Lilita Kauste.

Vairāk informācijas par pasākumu ŠEIT.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti