VIDEO: Ledus sastrēgums Ogres upē no gaisa

Latvijas upēs turpinās ledus iešana un ūdens līmeņa svārstības, bet Ogrē pie Lielpečiem un Ogres ir ledus krautņi upes krastos.

Aizvadītajā diennaktī Daugavā līdz Jēkabpilij ūdens līmenis paaugstinājās par 8-71 cm. Daugavas baseina augšteces pietekās un Aiviekstē ūdens līmenis paaugstinājās par 2-14 cm, bet lejteces pietekās pazeminājās par 5-59 cm, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Salacā ūdens līmenis paaugstinājās par 2-15 cm un tās pietekās par 8-9 cm. Gaujā no Valmieras līdz Siguldai ūdens līmenis paaugstinājās par 1-4 cm, bet Carnikavā svētdien no rīta ūdens līmenis bija 155 cm virs stacijas nulles atzīmes.

Lielupē no Mežotnes līdz Slokai ūdens līmenis pazeminājās par 8-25 cm. Lielupes pietekās ūdens līmenis pazeminājās par 3-45 cm.

Ventā no Leckavas līdz Vendzavai ūdens līmenis pazeminājās par 13-21 cm. Citās Kurzemes upēs ūdens līmenis pazeminājās par 6-28 cm. Aiviekstē pie Lubānas un Aiviekstes HES, Lielupē pie Mežotnes un Daugavā pie Zeļķiem ir pārsniegts palieņu applūšanas līmenis.

Daugavā no Piedrujas līdz Krāslavai novērota reta ledus iešana.  Ogrē pie Lielpečiem un Ogres ir ledus krautņi upes krastos. Salacā paliku piesalas. Ventā pie Kuldīgas brīvs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti