Toms Bricis kļūst par suņa Tontona krusttēvu un meklē viņam jaunus saimniekus

Toms Bricis ir atbildīgs ne tikai par laika prognozēm, bet arī dzīvniekiem. Viņš kopā ar Latvijas Televīzijas raidījumu "Ķepa uz sirds" devās uz dzīvnieku patversmi, lai kādam no tās iemītniekiem palīdzētu atrast saimniekus.

Sinoptiķa Toma Briča parādīšanos ekrānā ar nepacietību gaida daudzi, lai zinātu, vai rīta agrumā māju pamest ar lietussargu padusē, vai tomēr pietiks tikai  ar kādu siltāku apģērba gabalu. 

Tomam bieži vaicā, kā tas ir - būt atbildīgam par laiku? Izrādās, ka tikai pavisam nesen viņš ir iemācījies sadzīvot ar to, ka ne vienmēr viņa prognozes piepildās.

Veidojot meteoroloģisko prognozi, Toms pārsvarā darbojas ar skaitļiem, taču šo informāciju cenšas ietērpt cilvēciskās sajūtās. Tomam ir pašam sava meteostacija.

Jau piecu gadu vecumā viņš zīmēja laika kartes gandrīz kā īsts sinoptiķis. Tikai neviens nebija domājis, ka kautrīgais un nekomunikablais Toms reiz strādās televīzijā. Lai gan pagājuši daudzi gadi, vēl aizvien pirms katras tiešraides Toms jūt satraukumu. Tiešraide prasa lielu savaldīšanos un disciplīnu, arī kuriozās situācijās. Kā piemēru Toms min Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa viesošanos studijā. Torīt par prezidentu lielu interesi izrādīja milzīga muša.

Daudzi uzskata, ka laika apstākļus iespējams prognozēt pēc dzīvnieka uzvedības. Toms pats gan nekad šādas sentēvu metodes nav pielietojis.

LTV raidījums "Ķepa uz sirds" kopā ar Tomu devās arī uz dzīvnieku patversmi, kur viņš kļuva par krusttēvu kādam tās iemītniekam. Tomam pašam mājdzīvnieku nav, tāpēc raidījums "Ķepa uz sirds" ar interesi sekoja līdzi, kā tika izvēlēts krustbērns.

Pirmos Toms apciemoja kaķus un izskatījās, ka viņš tiem ļoti ātri iepatikās, raisot jautājumu, vai Tomam ir kāda īpaša saikne ar kaķiem?

Toms ir pārliecināts, ka reiz arī viņam pašam būs mājdzīvnieks. Visticamāk, suns. Par viņa krustbērnu kļūst Tontons. Suņuks Tomam sagādā pamatīgas aktivitātes.

Topošajam Tontona saimniekam būs jābūt ļoti aktīvam, vismaz tikpat kustīgam kā Tontonam, jo suņuks ļoti mīl izskrieties.

Tomam nav saprotams, kā tik viegli var attiekties no sava ģimenes locekļa. Viņš ir neizpratnē, vai tad mēs arī savus tuviniekus pametam, ja tie cieš negadījumā vai smagi saslimst?

Šobrīd patversmēs nokļūst arī daudzi šķirnes suņi, kas Tomam liek domāt, ka tie ir ņemti kā interjera priekšmeti.

Ārišķības Tomam ir svešas. Sākot strādāt televīzijā, ar to bijis visgrūtāk aprast, ka ir jāpiedomā pie sava stila.

Runājot par Tontona jaunajiem saimniekiem, Toms ļoti cer, ka suņuks atradīs savus īstos cilvēkus - tādus, kuriem viņš būs ģimenes draugs, nevis tikai īslaicīga aizraušanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt