Ķepa uz sirds

Skola / bērns ar īpašām vajadzībām un suns. Stāsts par Rondu

Ķepa uz sirds

Laimīgais stāsts / Suns Ansis, Rēzija Kalniņa un Undzēnu ģimene

Skotu terjeru dāma Šarlote – cītīga televizora skatītāja

Daces mīlule Šarlote ir cītīga un uzmanīga televizora skatītāja – viņa nelaiž garām pat reklāmas pauzes.

Skotu terjeru dāma Šarlote mājās ir autoritāte. Viņa pieskata un pamāca kaķi, piedalās ģimenes izklaidēs un dažkārt garastāvokli uzlabo ar sirsnīgu dziedāšanu. Bet pats neparastākais – Šarlote nosaka, ko ģimene skatīsies pa televizoru.

“No sākuma runājam, ka tāda sakritība, ka viņa ir kaut ko pamanījusi, mēs domājām, viņa suņus atpazīst, bet laika gaitā sapratām, ka viņa atpazīst jebkurus dzīvniekus, pat arī tādus, ko viņa nekad dzīvē nav redzējusi, un neizdod nekādas skaņas,” stāstīja Šarlotes saimniece Dace Melberga.

 Sunītei patīk “Animal Planet” dokumentālie raidījumi un pat reklāmas.

“Ja sižets ir interesants un skatīšanās ieilgst, tad viņa parasti tā atsēžas, atspiežas uz astes, lai būtu ērtāk tā skatīšanās. Pieņemsim, ļoti interesanti, ir dažas reklāmas, kur ir dzīvnieki, un tad viņa atpazīst šīs reklāmas pēc mūzikas un skrien no otra dzīvokļa gala, lai paspētu uz šo mirkli, kad reklāmā rāda šo dzīvnieciņu,” stāsta Dace.

Daces meita Emīlija izlēma amizanto skatu nofilmēt un atsūtīt raidījumam “Ķepa uz sirds”. Galu galā – cik var slavēt sava suņa talantu, ja neviens to nav redzējis!

“Mēs tieši bijām aizbraukuši ciemos pie krustmātes, un no rīta krustmāte cepa pankūkas, Šarlote skatījās televizoru, un es izdomāju nofilmēt, lai man būtu pierādījums, ka viņa skatās to televizoru,” stāsta Emīlija.

Ja arī jūsu mīlulim ir kāds neparasts talants, filmējiet un sūtiet to raidījumam “Ķepa uz sirds”, parādiet to visai Latvijai. Raidījuma video konkurss turpinās – visi iesūtītie video piedalās konkursā, lai iegūtu lieliskas balvas.

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti