Rīgā noritēs pirmais Latvijā gājiens par dzīvniekiem

Rīgā noritēs pirmais Latvijas gājiens par dzīvniekiem. Pulcēšanās mērķis ir veicināt dzīvnieku aizsardzības uzlabošanu un panākt izmaiņas Latvijas likumdošanā.

Gājienu organizē dzīvnieku tiesību aizstāvības biedrība “Dzīvnieku brīvība”, un vienlaikus līdzīgs gājiens noritēs arī Tallinā.

Biedrības pārstāve Maija Krastiņa Latvijas Radio pastāstīja, ka gājiena dalībnieki pulcēsies pulksten 12.30 Rātslaukumā.

Māra Krastiņa: Par pirmo gājienu par dzīvniekiem Sintija Ambote

  “Mēs aicinām apvienoties visus, kuriem rūp dzīvnieku aizstāvība un kuri vēlas, lai šie dzīvnieku aizstāvības jautājumi tiktu pacelti augstāk dienas kārtība un tiktu uztverti kā nopietnas problēmas,” sacīja Krastiņa.

  “Viens jautājums, ko noteikti mūsu organizācija izvirzīs, būs zvēraudzēšanas aizliegums, jo šis jautājums jau ir iepriekš ticis apspriests Saeimā, tomēr sabiedrības vērtības tikušas ignorētas. Zvēraudzēšanu Latvijā neatbalsta 65% Latvijas sabiedrības, liecina “Solid data” veiktā aptauja, un arī lielākā daļa Eiropas, arī mūsu kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā, vai nu ir aizlieguši, vai arī diskutē par šādu aizliegum. Tāpēc mēs vēlētos pievienoties šīm valstīm,” sacīja Krastiņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vide un dzīvnieki
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti