Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds II

Ķepa uz sirds

Ķepa uz sirds IV

Ķepa uz sirds III

Rakstnieka Ērika Hānberga asistents – melnais runcis Tintis

Rakstnieku Ēriku Hānbergu un viņa melno runci, kurš ieguvis īpašu vārdu – Tintis, uzvārdā Tinte, vieno kopīgas rakstura iezīmes, un runcis visai bieži mēdz asistēt rakstniekam arī grāmatu tapšanas procesā.

Tintis ir rakstnieka pirmais un vienīgais kaķis viņa dzīvē, un starp abiem valda cieņpilnas un harmoniskas attiecības. Ēriks neslēpj, ka abus vieno arī kopīgas rakstura iezīmes.

“Man arī patīk autonomija, man patīk sabiedrība, ģimeniskums, bet arī autonomija - gan būt vienam mājas, gan iziet pilsētā,” stāsta rakstnieks.

Runcim ir nozīmīga vieta Ērika dzīvē, tāpēc līdzās rakstniekam uz viņa grāmatas “Labāko stāstu izlase” vāka pozē arī Tintis.

Arī tam, kā runcis ticis pie vārda - Tintis Tinte - ir savs izskaidrojums, jo kaķi maziņu uzdāvināja Ventspils rakstnieku mājas kolektīvs, “pats arī esmu žurnālists un rakstnieks, tad vajadzēja atbilstošu vārdu”, stāstīja Hānbergs.

Tintis ir ļoti talantīgs un piedzīvojumu kārs kaķis, tāpēc, lai viņam iemācītu jaunus trikus, nav sevišķi jāpiepūlas. Viens no trikiem, ko runcim īpaši patīk izpildīt, ir lēkšana pēc salmiņa, kas atrodas pusotra metra augstumā.

Melnais runcis ļoti mīl Ērika un viņa dzīvesbiedres Velgas sabiedrību, tāpēc ļoti pārdzīvo brīžus, kad tiek atstāts mājās viens.  

Rakstnieks uzskata, ka dzīvnieki ir pilntiesīgi mūsu ģimenes locekļi un pret viņiem tā arī ir jāizturas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt