Pirmo reizi risināsies putnu fotografēšanas sacensības

Neparastās sacensības notiks sestdien, 15.augustā, Saldus apkārtnē un to laikā varēs pārvietoties tikai ar kājām vai velosipēdu.

Dalībnieku galvenais uzdevums būs nofotografēt un atpazīt pēc iespējas vairāk dažādu Latvijas dabā mītošu putnu sugu, pārvietojoties tikai ar kājām vai velosipēdu, vēsta sacensību organizatori.

Attēla kvalitātei nebūs noteicošs raksturs – galvenais, lai bildē var pateikt, kādas sugas putns nofotografēts, tādēļ nav nepieciešama dārga foto tehnika, un piedalīties var ar jebkuru digitālo fotoaparātu.

Sacensībās dalībnieki tiks vērtēti meistaru, iesācēju, jauniešu un bērnu grupās. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie balvām. Fotokluba „Es Daru” organizētajās sacensībās dalība būs bez maksas, pateicoties "Cemex iespēju fonds" atbalstam.

Starts pie Saldus 2.vidusskolas tiks dots sestdienas, 15.augusta rītā plkst.7 meistaru grupām, pārējām 8 un 10. Sacensību ilgums būs līdz pat astoņām stundām, atkarībā no izvēlētās sacensību grupas. Ar nolikumu var iepazīties speciāli veidotā mājas lapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti