4. studija

Pašapkalpošanās automazgātuvēs pie čeka tikt grūti

4. studija

Interneta veikals nemaina mobilo tālruni pret līdzvērtīgu

Kā klājas aunam, kuru pasniedza kā dāvanu?

Neveiksmīgā dāvana – auns dosies uz zoodārza filiāli «Cīruļi»

Auns, kuru kādi jaunieši iegādājušies kā dāvanu savam draugam dzimšanas dienā un kuru beigās policija nogādāja Rīgas Zoodārzā, jūtas labi un drīz dosies uz zoodārza filiāli “Cīruļi” Liepājas pusē, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.

Policijā pastāstīja, ka jaunieši aunu bija atveduši pie šī drauga uz mājas iekšpagalmu, pēc tam bija domāts šo aunu nogādāt gaviļnieka tēva mājā, kur viņam būtu iespēja ganīties ganībās, un problēmām nevajadzētu būt.

Tomēr iedzīvotāju sūdzību dēļ situācija pēc draugu plāna nav risinājusies un Valsts policija aunu nogādājusi Rīgas Zooloģiskajā dārzā, pret ko paši jaunieši neesot iebilduši.  

Auns bija “mazlietiņ nobijies, jo galu galā nevarēja saprast, kas ar viņu ir noticis, kāpēc ar viņu tā darās un vadā no vienas malas uz otru. Šobrīd dzīvnieks ir ļoti labi iejuties, pret cilvēkiem nav zaudējis nekādu uzticību, joprojām ir draudzīgs un sabiedrisks, un nekādas redzamas kaites viņam nav,” pastāstīja Zoodārza pārstāvis Māris Lielkalns.   

Policijā arī informēja, ka notikuma vietā nebija konstatēts, ka jaunieši dzīvniekam darītu pāri.

Šobrīd ir uzsākta administratīvā lietvedība, kuras izskatīšanas laikā lems, vai kāds no jauniešiem jāsauc pie administratīvās atbildības.  

Bet Zoodārzā aunam īsti nav vietas, “jo mums ir pašiem savas aitas, un ir doma, ka viņš dosies uz mūsu filiāli “Cīruļi” Liepājas pusē un tur dzīvos”, pastāstīja Lielkalns.

Lai gan policija parasti šādas dāvanas uz zooloģisko dārzu neved, tas nenozīmē, ka tādas netiktu dāvinātas.

“Mums policija ir pirmo reizi atgādājusi šāda tipa dāvanu, bet mums ir gadījumi, kad paši cilvēki atved šīs dāvanas, kuras ir saņēmuši no labiem draugiem, kuri acīmredzot drīz pēc tam ir kļuvuši par nedraugiem, kad uzdāvina šādu dāvanu. Ir bijis gadījums, kad uz Mārtiņdienu atved gaili, tas saņēmējs, protams, dikti priecīgs nejutās, un bija skaidrs, kur viņš liks dzīvu gaili?” stāstīja Lielkalns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti