Līgatnē top haskiju parks

"Husky land" jeb Haskiju parks atrodas blakus rehabilitācijas centram "Līgatne" un to izlolojis uzņēmējs Oskars Diļevka. Pirms diviem gadiem ziemā viņš jau aizsāka bērnu vizināšanu savu triju haskiju šķirnes suņu pajūgā. Redzot gan bērnu, gan pieaugušo interesi par suņiem un vizināšanos ar tiem, radusies doma izveidot nopietnāku trasi un arī labiekārtot teritoriju. Šim nolūkam tagad Oskars meklē domubiedrus, kas vēlētos līdzdarboties šāda Latvijā vēl nebijuša parka izveidē. 

Pilots, Dūzis un Papū ir haskiji, kuri saimnieku Oskaru voljerā sagaida, neslēpjot savu prieku, jo ir skaidrs, ka būs iespēja kārtīgi izskrieties. Kamēr nav vēl sniega, treniņam noder velosipēds, kura vilkšana haskijiem nesagādā ne mazāko piepūli.

Haskiji ir aktīvi suņi un saimniekam, tos pieņemot, jārēķinās, ka sēdēšanai dīvānā ir jāsaka atvadas, stāsta Oskars.

Pirms diviem gadiem blakus rehabilitācijas centram "Līgatne" Oskars sāka bērnu vizināšanu haskiju vilktās kamanās. Redzot bērnu tiekšanos pie dzīvnieka, arī tos samīļojot, Oskaram radās doma izveidot gan nopietnāku trasi, gan vairāk ļaut bērniem darboties ar suņiem.

 Arī sarunas laikā ar Latvijas Radio, kā apliecinot Oskara vārdus, haskijiem ir atradušies draugi - mazais Krists un Patricija. 

Tāpat pieaugušie nevarot atturēties no vēlmes izvizināties suņu pajūgā, apliecina Oskars. Viņam par iecerēto parku ir jau vairākas idejas, kā tajā varētu darboties bērni un suņi - protams, galvenās aktivitātes būtu ziemā.

Šobrīd Oskars Diļevka cer atrast domubiedrus, kas varētu palīdzēt īstenoties šai idejai par haskiju parku.

 Bet tagad viena no galvenajām aktualitātēm ir sniegs, jo pagājušajā ziemā tā īsti izbraukt haskiju vilktās ragavās nesanāca.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti